جدیدترین خبرها

آخرین جزئیات از مشمولان قانون منع بکارگیری بازنشستگان در استان

معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بعید می‌دانم استاندار و معاون عمرانی‌اش بازنشسته باشند، گفت: دستگاه‌های اجرایی نسبت به پاسخ مکاتبه انجام شده اهتمام جدی ندارند.
اشتراک گذاری
21 مهر 1397
کد مطلب : 333478

معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بعید می‌دانم استاندار و معاون عمرانی‌اش بازنشسته باشند، گفت: دستگاه‌های اجرایی نسبت به پاسخ مکاتبه انجام شده اهتمام جدی ندارند.

محمود هرمزی در گفت‌وگو با تسنیم در پاسخ به این سئوال که بعد از گذشت ۲۵ روز از ابلاغ “قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان” توسط رئیس جمهور مشخص بوده در استان چند نفر مشمول این قانون هستند؟ اظهار داشت: با وجود مکاتبه انجام شده با دستگاه‌های اجرایی در این زمینه هنوز پاسخ خاصی دریافت نکرده‌ایم.

وی با تاکید بر اینکه در مکاتبه انجام شده تاکید کرده‌ایم که به مدت یک هفته وقت پاسخگویی دارند، عنوان کرد: بسیاری از دستگاه‌های اجرایی بعد از گذشت روزها از مهلت تعیین شده هنوز پاسخ نداده‌اند.

هرمزی با بیان اینکه بعد از پاسخ تمامی دستگاه‌ها جمع بندی نهایی صورت می‌گیرد، ابراز کرد: البته برخی مدیران را خودمان شک داریم که بازنشسته بوده ولی از مستندات کافی برخوردار نیستیم که در صورت عدم پاسخگویی به مکاتبه وارد عمل می‌شویم.

وی در پاسخ به این سئوال که گفته می‌شود مدیرکل بیمه سلامت و مدیرکل مخابرات کهگیلویه و بویراحمد بازنشسته هستند آیا این موضوع صحت دارد؟ افزود: واقعیت امر در این زمنیه هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده‌ایم و منتظر پاسخ نهایی دستگاه‌ها هستیم.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد همچنین در پاسخ به این سوال که آیا استاندار و معاون عمرانی‌اش مشمول “قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان” هستند؟ ادامه داد: بعید می‌دانم علی محمد احمدی و عزیز فیلی بازنشسته باشند البته در استانداری نیز هنوز پاسخ مکاتبه سازمان مدیریت و برنامه ریزی را نداده است.

هرمزی در پاسخ به این سوال که در صورت عدم پاسخگویی چه برنامه‌ای برای اجرای کامل این قانون دارید؟ بیان کرد: طبق قانون بعد از گذشت دوماه از ابلاغ قانون ذیحسابان حق پرداخت ریالی حقوق به بازنشستگان را ندارند و در غیر این صورت با ذیحسابان برخورد می‌شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.