جدیدترین خبرها

نیروی انتظامی مجموعه ای کارآمدبرای مردم است

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران بهمراه مدیران نفتی خود به مناسبت هفته ناجا با فرمانده نيروي انتظامي شهرستان گچساران دیدار و گفتگو کردند.
اشتراک گذاری
17 مهر 1397
کد مطلب : 333413

به گزارش توازن ؛ هوشنگ صیدالی در این دیدار با تبریک فرا رسیدن هفته ناجا اظهار داشتند، نیروی انتظامی حافظ نظم و امنیت پایدار در کشور است.
وی ،اقتدار نیروی انتظامی را مرهون اعتماد مردم دانست و گفت: نیروی انتظامی مجموعه ای کارآمد، مقتدر و بهترین تکیه‌گاه برای مردم است.

صیدالی اظهار داشت: امروز به برکت حضور شبانه روزی و مقتدرانه نیروی انتظامی در کنار سایر قوای مسلح کشورمان ، ایران از امن ترین کشورهای منطقه است.
وی همچنین هفته نیروی انتظامی را فرصتی برای ارتباط بیشتر بخش های مختلف جامعه با پلیس دانست و گفت : مأموران انتظامی در جای جای این شهرستان حضور دارند و هفته نیروی انتظامی فرصتی برای آشنایی هر چه بیشتر مردم با نیروی انتظامی و آشنایی با خدمات این نیرو است.
در ادامه سرهنگ موسوی فرمانده انتظامی شهرستان گچساران با ابراز خرسندی از حمایت های همیشگی مجموعه نفت گچساران از مجموعه فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی افزود امیدوارم با همیاری همه مسئولان شهرستان گچساران و پرسنل ناجا امنیت و آسایش خاطر مردم شریف شهرستان گچساران بیشتر از پیش تامین گردد.

انتهای پیام/ط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.