جدیدترین خبرها

حضور اتاق بازرگانی یاسوج در نمایشگاه قطر

نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج گفت: اتاق بازرگانی یاسوج در قالب گروهی سه نفره و در راستای اهداف و سیاست های اتاق های بازرگانی در نمایشگاه بین المللی تولید و صنعت قطر حضور یافت.
اشتراک گذاری
17 مهر 1397
کد مطلب : 333383

نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج گفت: اتاق بازرگانی یاسوج در قالب گروهی سه نفره و در راستای اهداف و سیاست های اتاق های بازرگانی در نمایشگاه بین المللی تولید و صنعت قطر حضور یافت.

چنگیز هاشمی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اضافه کرد: هدف از شرکت در این رویداد تجاری بین المللی، پشتیبانی از بدنه تجاری استان برای افزایش روابط اقتصادی و تجاری است.
وی با اشاره به بازار مصرف کننده قطر، افزود: با توجه به شرایط بسیار خوب کنونی مناسبات سیاسی و اقتصادی ایران با این کشور حاشیه جنوبی خلیج فارس، فضای مناسبی برای تجارت بخش خصوصی استان فراهم است.
هاشمی عنوان کرد: نمایشگاه بین المللی تولید و صنعت دوحه ۲۰۱۸ (ipec) از سوی وزارت اقتصاد و بازرگانی قطر برگزار شده و تا ۱۸ مهر دایر است.
وی تصریح کرد: نمایشگاه تولید و صنعت قطر در حوزه های صنایع غذایی، کشاورزی، نان و آرد ، خدمات فنی و مهندسی، گردشگری، لوازم خانگی و چرم و منسوجات، در مرکز نمایشگاههای بین المللی دوحه درحال برگزاری است.
هاشمی ابراز داشت: تولید کنندگان، فعالان اقتصادی و نمایندگانی از کشور های مختلف از جمله ایران، ترکیه، آذر بایجان، عمان، پاکستان، تونس، کویت، الجزایر، تاجیکستان، مراکش، اردن و تاجیکستان در این نمایشگاه بین المللی حضور دارند.
وی گفت: صبح امروز این نمایشگاه توسط نخست وزیر و وزیر داخلی قطر افتتاح شد و ایران نیز یکی از شرکت کنندگان اصلی این رویداد مهم است.
نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج افزود: اتاق بازرگانی یاسوج به نمایندگی از تولید کنندگان و فعالان اقتصادی بخش خصوصی استان با نمایش توانمندی های تولیدی و صادراتی محصولات استان در حوزه های مختلف در این نمایشگاه شرکت کرده است.
هاشمی عنوان کرد: اتاق بازرگانی یاسوج در حوزه های مختلفی از جمله محصولات کشاورزی، گیاهان دارویی، لوازم آرایشی و بهداشتی، مواد غذایی و همچنین حوزه گردشگری از طریق ارائه نمونه محصولات، کاتالوگ، کتاب، کتابچه، فیلم و عکس در این نمایشگاه حضور پررنگی داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.