جدیدترین خبرها

همایش بزرگ پیاده‌روی خانواده در گچساران+تصاویر

به مناسبت هفته سلامت قلب همایش بزرگ پیاده‌روی خانواده با حضور مسوولان و اقشار مختلف مردم در گچساران برگزار شد.
اشتراک گذاری
14 مهر 1397
کد مطلب : 333090

به گزارش خبرگزاری فارس، همایش بزرگ  پیاده‌روی خانواده با مشارکت امور فرهنگی شهرداری دوگنبدان،  اداره امور ورزش و جوانان، هیات ورزش‌های همگانی  و شبکه بهداشت و درمان گچساران و دیگر ارگان‌ها  در محل جاده سلامت شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران برگزار شد.
بر اساس این گزارش، در این همایش پیاده‌رویی که با حضور پرشور خانواده‌ها و حضور  اقشار مردم در رده‌های سنی مختلف از بزرگان تا کودکان حضور داشتند همگان با هم در هوای اولین روزهای پاییز سال ۹۷ یک روز خوب را تجربه کردند.
بی تردید توسعه ورزش‌های همگانی از طریق توسعه اماکن‌های ورزشی و وارد کردن آن به فعالیتهای روزمره  خانواده‌ها یکی از موثرترین اقدامات در ایجاد سلامتی روحی و جسمی شهروندان است که خروجی آن برای شهرستان مفید خواهد بود  و باید با این نگاه به ورزش همگانی توجه ویژه داشت که امروزه ورزش در دنیا به عنوان یک بحث مهم و ضروری است و سرمایه‌گذاری در ورزش موفقیت جامعه را در تمامی حوزه‌ها  به دنبال خواهد داشت.
بر اساس این گزارش همایش پیاده روی خانوادگی در حالی با مشارکت امور فرهنگی شهرداری دوگنبدان، هیات ورزش‌های همگانی، امور ورزش و جوانان گچساران وشبکه بهداشت و درمان گچساران  و دیگر ارگان‌ها  در محل جاده سلامت شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران برگزار شد، که در پایان این همایش، به قید قرعه به تعداد ۶۰ از شرکت کنندگان هدایایی اعطا شد.

گزارش از سمیرا نصاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.