جدیدترین خبرها

استعفای پروانه پناهپوری نایب رییس هیئت هندبال استان+متن استعفا

نائب رییس هیئت هندبال استان به خاطر آنچه بی عدالتی مسئولین ورزش استان شمرده است، از سمتش کناره گیری کرد.
اشتراک گذاری
12 مهر 1397
کد مطلب : 332867

نائب رییس هیئت هندبال استان به خاطر آنچه بی عدالتی مسئولین ورزش استان شمرده است، از سمتش کناره گیری کرد.
پروانه پناهپوری در گفت و گو با توازن ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: بعلت بی توجهی و نیز ناملایمت های مسئولین ورزش استان به این رشته استعفای خود را اعلام میکنم.
پناهپوری در ادامه گفت: اعتبارات ورزشی در استان بصورت عادلانه تقسیم نشده و هنگام تقسم بودجه و اعتبارات، توجهی به فعالیتها و کسب مقامهای استانی و کشوری توسط هیئتها و تیم های شهرستانی نشده است.
به گزارش توازن، پروانه پناهپوری که از فعالین ورزش شهرستان و استان محسوب می گردد در زمان مسئولیت خود فعالیتهای ویژه ای در برگزاری مسابقات استانی، برگزاری کلاسهای داوری و مربیگری و اعزام تیمهای ورزشی داشت و در خصوص مسئولیتهای وی می توان به این موارد اشاره داشت:
– مدرس و ناظر داوری و نماینده رسمی فدراسیون هندبال در منطقه جنوب و لیگ برترهندبال بانوان کشور
– نماینده فدراسیون و سرپرست فنی مسابقات دانشگاهای سراسری کشور
– سرپرست فنی مسابقات هندبال متوسطه دختران آموزش و پرورش کشور
– مشاور ورزشی فرماندار گچساران
– مسئول تربیت بدنی مدارس شهرستان گچساران و…

متن استعفای پروانه پناهپوری:
به نام خدا

ریاست محترم هیئت هندبال استان کهگیلویه و بویراحمد
با سلام و عرض ادب

اینجانب پروانه پناهپوری نایب رییس هیت هندبال استان بعد از ۶ سال سابقه در این مسئولیت با توجه به ناملایمات زیادی که از برخی ﺍﻓراد غیر منطقی در هندبال مواجه شده ام و بارها تکرار شده در حالی که تلاشهای زیادی در مدت مسؤلیتم برای این هیئت انجام داده ام هم اکنون نیز بی حرمتی هایی از جانب خانم مهرابی مسول أمور بانوان شنیده ام و حاضر به ادامه همکاری نمیباشم. خواهشمندم با استعفای بنده موافقت فرمایید.

با تشکر

2 پاسخ به “استعفای پروانه پناهپوری نایب رییس هیئت هندبال استان+متن استعفا”

 1. عادل نیک پندار گفت:

  عجبا که شخصی از بی عدالتی و اعمال غیر منطقی و بی توجهی مسئولین ورزش استان به کسب مقام های کشوری هیئت هندبال سخن گفته که در چند سال مسئولیتش در سمت نایب رئیسی هندبال بانوان استان، از هیچ اقدامی جهت جلوگیری از موفقیت و افتخار آفرینی تنها نمایندهء هندبال بانوان استان در لیگ برتر بانوان کشور (تیم بانوان نفت و گاز گچساران)، فروگذار نکرده بود!

  آخرین اقدام ایشان در لیگ برتر سال ۱۳۹۶ هندبال بانوان، برای ضربه زدن به تیم بانوان نفت و گاز گچساران این بود که در هفتهء ماقبل آخر لیگ، با واگذار کردن سالن هندبال آموزش و پرورش به تیم شهید چمران لارستان برای چند جلسه تمرین، به آمادگی این تیم برای جلوگیری از پیروزی نمایندهء شهرمان که بعد از ۲۲ سال به دنبال تکرار قهرمانی ایران بود، کمک شایانی کردند! (لازم به یادآوری است که طبق قانون هر تیم میهمان قبل از هر دیدار فقط مجاز به انجام یک جلسه تمرین در زمین تیم میزبان است، ولی بذل و بخشش مخفیانه خانم پناهپوری به تیم لارستان، باعث ثبت نتیجه مساوی این تیم در زمین تیم نفت و گاز گچساران و از دست رفتن یک امتیاز حساس برای تیم نفت و گاز شد! یک امتیازی که منجر به از دست رفتن فرصت استثنائی قهرمانی نماینده گچساران در بالاترین سطح هندبال بانوان ایران بعد از ۲۲ سال شد!)

  ایشان حتی به قصد ممانعت از پشتوانه سازی و استعداد پروری تیم هندبال نفت و گاز گچساران در ردهء سنی نوجوانان، مانع همکاری بازیکنان دختر نوجوانی که والدین شرکت نفتی دارند با تیم نفت و گاز گچساران شده و آنها را تهدید مینمودند که در صورت همکاری با تیم نفت و گاز گچساران از تیم هندبال آموزش و پرورش شهرستان حذف خواهند شد!

  در ضمن اقدام سایت نشریه توازن که یک خبر ساده استعفاء را نیز به ادامه فعالیتهای تبلیغاتی ۶ ساله اخیر ایشان تبدیل نموده و آن را مزین به ۱۷ تصویر تبلیغاتی نمود، بسیار عجیب و دور از انتظار بود!
  —-
  تحریریه؛ حق پاسخگویی ذیل این دیدگاه محفوظ می باشد

 2. النا کرمی گفت:

  واقعا از این هندبالی های شهرمان تشکر میکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.