جدیدترین خبرها

اقدام شجاعانه مامور پلیس در گچساران

فرمانده انتظامی گچساران، گفت: با اقدام سریع و به موقع مامور فداکار پلیس، دو کارگر سد چم شیر گچساران از مرگ حتمی نجات پیدا کردند.
اشتراک گذاری
12 مهر 1397
کد مطلب : 332850

فرمانده انتظامی گچساران، گفت: با اقدام سریع و به موقع مامور فداکار پلیس، دو کارگر سد چم شیر گچساران از مرگ حتمی نجات پیدا کردند.

به گزارش به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “سید محمد موسوی” گفت: دو نفر از کارگران سد و نیروگاه چم شیر گچساران در حال تخلیه چاه فاضلاب شرکت دچار گاز گرفتگی شدند که توسط یکی از پرسنل نیروی انتظامی فرماندهی انتظامی شهرستان گچساران از مرگ حتمی نجات یافتند.

این مقام انتظامی در تشریح این وقوع این حادثه گفت: دو نفر از کارگران سد و نیروگاه چم شیر که با خودرو قصد خالی کردن فاضلاب را داشتند با گذر از لوله ۷۵ اینچی فاضلاب، وارد اتاق منهول یا سبتیک شده و در حال تنظیم لوله بوده که دچار گاز گرفتگی می شوند، راننده که شاهد ماجرا بوده فریاد زنان تقاضای کمک می‌کند که یکی دیگر از کارگران، وارد لوله و قصد نجات وی را داشته که خود نیز دچار گاز گرفتگی می شود.

سرهنگ‌ موسوی افزود: در این حین یکی از افسران فداکار نیروی انتظامی به هویت سروان سید مومن مهدوی با لباس نظامی در بین تجمع کنندگان حاضر و لحظه‌ای تصمیم و تاخیر را جایز ندانسته و بی درنگ وارد لوله می شود و به کمک حاضرین یکی از مصدومان را بیرون می کشد و اقدامات احیا توسط بهداری روی مصدوم صورت می گیرد اما هنوز، یکی دیگر از کارگران در عمق چاه بی هوش افتاده، که افسر از جان گذشته وارد چاه می شود و وی را کشان کشان تا نزدیک لوله خروجی می آورد و علیرغم اینکه خود مامور نیروی انتظامی نیز دچار گاز گرفتگی می شود به هر طریق ممکن فرد بی هوش را بیرون می کشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.