جدیدترین خبرها

توضیحات رییس شورای شهر دوگنبدان در خصوص حواشی روز گذشته

رییس شورای شهر دوگنبدان گفت: متاسفانه برخی رسانه‌های محلی با انتشار این خبر سبب تشویش اذهان عمومی شده‌اند که بنده به‌عنوان رییس شورای‌شهر دوگنبدان آن را تکذیب می‌کنم.
اشتراک گذاری
10 مهر 1397
کد مطلب : 332445

رییس شورای شهر دوگنبدان گفت: متاسفانه برخی رسانه‌های محلی با انتشار این خبر سبب تشویش اذهان عمومی شده‌اند که بنده به‌عنوان رییس شورای‌شهر دوگنبدان آن را تکذیب می‌کنم.

به گزارش توازن، سیدناصر حسینی در گفت‌وگو با خبرآوران گفت: برخی سایت‌های محلی گچساران خبری مبنی بر ضرب و شتم رمضان عباسی عضو شورای‌شهر دوگنبدان را منتشر که بنده به‌عنوان رییس شورای این شهر این موضوع را تکذیب می‌کنم.

وی با بیان اینکه امروز عصر حدود ۲۰ کارگر فضای سبز و سد معبر شهرداری دوگنبدان جلوی شورای‌‌شهر تجمع و خواهان پرداخت مطالبات و بازگشت به کارشان بودند، اظهارداشت: برخی از آنان با صدای بلند با عباسی بحث کردند اما هیچ گونه ضرب و شتمی اتفاق نیفتاد.

رییس شورای اسلامی دوگنبدان افزود: وقتی سر و صدای برخی کارگران بالا گرفت نیروی انتظامی آمد و بعد از تهیه صورت جلسه، هم اعضای شورای شهر و هم کارگران به خانه های خود رفتند.

حسینی با تاکید بر کذب بودن ضرب و شتم عضو شورای شهر دوگنبدان خاطرنشان کرد: الان هم با برادر عباسی تماس گرفتم و گفت وی در منزلش بوده و هیچ‌گونه ضرب و شتمی صورت نگرفته است.

وی گفت: متاسفانه برخی رسانه‌های محلی با انتشار این خبر سبب تشویش اذهان عمومی شده‌اند که بنده به‌عنوان رییس شورای‌شهر دوگنبدان آن را تکذیب می‌کنم.

5 پاسخ به “توضیحات رییس شورای شهر دوگنبدان در خصوص حواشی روز گذشته”

 1. اعتدال گفت:

  به خداوند سوگند که این نقشه شخص ## بوده . متاسفانه ایشان هنوز هم درس عبرت نگرفته .سالها قبل یکی از اعضای### را مورد ضرب و شتم قرار داد و یا اینکه دستور داد نوچه هایش شبانه راه را بر فرد دیگری بستند ولی متاسفانه قانون در گچساران ضعیف است و هیچ برخوردی با ایشان صحبت چرا نگرفت .مردم نیز وقتی می‌بینند قانون در مقابلش کرنش میکند آنها نیز می‌ترسند و دم نمی‌زنند

 2. کارشناس اقتصاد گفت:

  دستگاه امنیتی و دادستان محترم چرا به موضوع تخلفات ## و همکارش در شورا رسیدگی نمیکند
  (زمین خواری)

 3. عدالت گفت:

  دلم پر درده ای الا . این آدم حتی به### اونوقت شده رییس شورا .. کاش یک شب دوربین مخفی می‌داشتند###

 4. ایران خشکسالی گفت:

  خانم خبرنگار شما را به خدا قسم میدم اگر موضوع حفر چاه غیر مجاز پشت اتاق که در باغ تفریحی ایشان هست را پیگیری و گزارش نکنید . روز قیامت مدیون ملت هستید اگر پیگیری نکنید

 5. اعتدال گفت:

  رسالت شما درج مطالب انتقادی است . اعتماد مردم را از دست بدهید خیلی بد است .نظر ما رو نزدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.