جدیدترین خبرها

پایان مسابقات انتخابی کشتی آزاد استان با معرفی برترین ها

مسابقات انتخابی کشتی آزاد جوانان و بزرگسالان استان کهگیلویه و بویراحمد در دهدشت با شناخت تیم‌ها و نفرات برتر پایان یافت.
اشتراک گذاری
10 مهر 1397
کد مطلب : 332441

به گزارش توازن و به نقل از خبرگزاری صداوسیما، مسابقات انتخابی کشتی آزاد جوانان و بزرگسالان استان با شرکت ۳۶ کشتی گیر از شهر‌های یاسوج، دوگنبدان، دهدشت، بهمئی، باشت و لنده در دو رده تیمی و انفرادی در خانه کشتی شهر دهدشت برگزار شد.

براساس این گزارش در رده تیمی جوانان تیم کشتی دوگنبدان با ۹۵ امتیاز، یاسوج با ۹۰ و بهمئی با ۶۰ امتیاز مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند و در رده بزرگسالان هم تیم کشتی یاسوج با ۲۲۵ امتیاز اول ولنده با ۲۰۵ و باشت با ۳۵ امتیاز به ترتیب اول تا سوم شدند.
در انفرادی جوانان که در ۶ وزن برگزار شد در وزن ۵۷ کیلوگرم علی کمائیان فر از گچساران، ۶۱ کیلو میلاد مسلمی از یاسوج،۶۵ کیلو محمد قاسمی از گچساران،۷۰ کیلو احمد پرندوار از بهمئی،۷۴ کیلو سجاد سجادپور از گچساران و ۸۶ کیلوگرم آرمان ابراهیمی از یاسوج به مدال طلا رسیدند و در انفرادی بزرگسالان هم که در ۱۰ وزن برگزار شد کشتی گیران یاسوجی با کسب ۹ مدال طلا خوش درخشیدند.
در وزن ۵۷ کیلوگرم هم فرشید چمن،۶۱ کیلو محسن سالاری،۶۵ کیلو مسعود فرخنده اصل ،۷۰ کیلو مجید کریمی ،۷۴ کیلو سعید سادات،۷۹ کیلو هاشم نوذری کیا ج،۸۶ کیلو مهدی چمن،۹۲ کیلو نوید رواق و ۹۷ کیلو سید محمد حسینی همگی از یاسوج و در وزن ۱۲۰ کیلو گرم مرتضی بوستان از لنده به گردن آویز طلا دست یافتند.
نفرات برتر هر وزن به مسابقات کشوری راه یافتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.