جدیدترین خبرها

پرداخت پاداش بازنشستگان سال ۹۶ کهگیلویه و بویراحمد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پاداش پایان خدمت بازنشستگانی که تا پایان سال 96 بازنشسته شدند، تامین شده و در هفته جاری به استان‌ها ابلاغ می‌شود.
اشتراک گذاری
09 مهر 1397
کد مطلب : 332410

حسن نوروزی در نشست شورای اداری افزود: اعتبارات عمرانی سال جاری استانی ۶۹۵ میلیارد تومان بود که در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان‌ها ابلاغ و در فاصله ۲۰ روز ۵۹۲ میلیارد تومان مبادله موافقت‌نامه صورت گرفت و تنها ۱۰۳ میلیارد دیگر برای ۴ دستگاه اجرایی مانده که مبادله موافقت‌نامه صورت گیرد.

وی با بیان این‌که با همکاری دیوان محاسبات اختصاص اعتبارات عمرانی به‌زودی ابلاغ می‌شود، اظهارکرد: ۲۰۶ میلیارد اعتبارات هزینه‌ای ابلاغ شد که تاکنون ۲۳ دستگاه از مجموع ۲۴ دستگاه مبادله موافقت‌نامه انجام دادند، ضمن این‌که در جلسات شورای برنامه‌ریزی دستگاه‌ها مکلف شدند گزارشی از میزان جذب اعتبارات ملی ارائه کنند.

به گزارش ایسنا، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص پاداش پایان خدمت بازنشستگان دستگاه‌های اجرایی تا پایان سال ۹۶ استان خاطرنشان کرد: همه بازنشستگان دستگاه‌های اجرایی که تا پایان سال ۹۶ بازنشسته شدند اعتبار پاداش پایان خدمت آن‌ها تأمین شده و در هفته جاری به استان‌ها ابلاغ می‌شود.

نوروزی تصریح کرد: با توجه به شرایط ویژه بودجه‌ای تأکید شده که در اعتبارات هزینه‌ای صرفه‌جویی شده و پرداخت معوقات کارکنان و بازنشستگان در اولویت قرار گیرد.

وی یادآور شد: اختصاص اعتبارات پروژه‌های عمرانی منوط به واگذاری پروژه‌ها به بخش خصوصی است و دستگاه‌هایی که در واگذاری پروژه موفق نبودند جریمه می‌شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.