جدیدترین خبرها

بزرگترین بیمارستان سوانح و سوختگی جنوب غرب کشور به بهره برداری رسید

بیمارستان سوانح و سوختگی آیت الله طالقانی اهواز به عنوان بزرگ‌ترین بیمارستان سوانح و سوختگی جنوب غرب کشور توسط شرکت مهندسی و ساختمانی گوپله طراحی،ساخته و با حضور دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت افتتاح شد.
اشتراک گذاری
07 مهر 1397
کد مطلب : 332386

به گزارش توازن؛ ساخت بیمارستان ۱۱۰ تختخوابی سوانح و سوختگی آیت الله طالقانی اهواز در زمینی به مساحت ۴۰ هزار مترمربع با زیربنای ۲۳ هزار مترمربع در ۶ طبقه توسط شرکت مهندسی و ساختمانی گوپله از سال ۹۳ آغاز شد.

بزرگترین بیمارستان سوانح و سوختگی جنوب غرب کشور توسط شرکت گوپله طراحی و ساخته شد.

برای اجرا و تجهیز این طرح بیش از ۱۰۰میلیارد تومان هزینه شد.

این بیمارستان دارای ۱۱۰ تخت در بخش‌های اورژانس، بستری گرافت، بستری پلاستیک، بستری نیمه عفونی و عفونی، BICU (مراقبت‌های ویژه سوختگی) و اتاق‌های عمل جراحی عفونی، غیر عفونی و اتاق عمل اورژانس است.

همچنین در این بیمارستان بخش فیزیوتراپی، درمانگاه تخصصی، آزمایشگاه و تصویربرداری شامل رادیوگرافی، فلوروسکوپی، سونوگرافی و MRI فعال است.

گفتنی است شرکت مهندسی و ساختمانی گوپله به مدیرعاملی محمدنبی گوهرگانی از سال ۱۳۶۸فعالیت خود را در حوزه مهندسی و ساختمانی آغاز نموده است

مهندس محمدنبی گوهرگانی از فرزندان شایسته شهرستان باشت می باشد.

شرکت گوپله  از بدو تاسیس تا کنون بالغ بر ده ها پروژه بزرگ ملی را در سطح کشور اجرا و تکمیل نموده است. که از جمله آن ها می توان به استادیوم ۵۰ هزار نفری اهواز، بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی تبریز، ساختمان مرکزی وزارت علوم، بیمارستان ۲۹۴ تختخوابی آموزشی بوشهر، بیمارستان ۱۵۰ تختخوابی سوختگی تهران ، بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی سوختگی اهواز ، بیمارستان ۲۸۳ تختخوابی یاسوج ، احداث ۳۷۷ واحد مسکونی در شیراز و پروژه های آب رسانی به شهرهای دوگنبدان، قم، لامرد، لیکک و عملیات اجرایی قطعه ۳ باند دوم بزرگراه بابا میدان گچساران – بهبهان و … نام برد.

حاصل تلاش های فوق، اخذ رتبه ۱ در رشته های ابنیه، تاسیسات ، آب و راه و ترابری از سازمان مدیریت و برنامه ریزی، اخذ بالاترین امتیاز فنی در لیست شرکت های مورد تایید وزارت بهداشت در سال ۱۳۹۶ ، اخذ لوح تقدیر از ریاست محترم جمهوری در سال ۱۳۸۷ به عنوان پیمانکار برتر مسکن و شهرسازی، اخذ تقدیر نامه های مختلف از وزارتخانه های نیرو و راه و شهر سازی و ایجاد سازمانی هماهنگ، با تجربه و کارا، ماشین آلات و تجهیزات مناسب و مدیریت یکپارچه به منظور گسترش فعالیت های شرکت می باشد.

شرکت گوپله  همچنین در زمینه فعالیت های برون مرزی نیز با ثبت شعبه شرکت در اربیل کردستان، بغداد و استانبول ترکیه و دارا بودن دفاتر فعال، تلاش های لازم را برای بین المللی کردن فعالیت های خود انجام می دهد.

http://tawazon.ir/wp-content/uploads/2018/09/1538226034_img-20180929-wa0010.jpg

انتهای پیام/ط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.