جدیدترین خبرها

تلاش برای تکمیل تصفیه‌خانه اضطرای آب شهر یاسوج

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد نوسان نرخ ارز را عامل وقفه در بهره‌برداری تصفیه‌خانه اضطراری شهر یاسوج دانست.
اشتراک گذاری
05 مهر 1397
کد مطلب : 332292

به گزارش توازن و به نقل از فارس، سید علی لدنی‌نژاد  در بازدید از پروژه تصفیه خانه اضطراری آب شهر یاسوج اظهار کرد: این پروژه از اهمیت بالایی برخوردار است و به همین جهت شرکت آبفای استان تمامی تلاش خود را برای تکمیل و بهره برداری از آن به کار بسته است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بخش اعظم تاسیسات و ابنیه این تصفیه خانه تکمیل شده است، تصریح کرد: نوسانات نرخ ارز و وجود برخی موانع در خرید تجهیزات الکترومکانیکال باعث تاخیر در راه اندازی و تکمیل برخی از قسمت های تصفیه خانه شده است.

لدنی‌نژاد از انجام مراحل تست زنی فاز اول این تصفیه خانه خبر داد و گفت: تست‌هایی که در این زمینه صورت گرفت موفقیت آمیز بوده است و تلاش خواهد شد در آینده نزدیک و با تکمیل برخی از تاسیسات فاز اول این پروژه وارد مدار شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه برنامه آبفای استان تکمیل و بهره برداری از این تصفیه خانه تا پایان سال جاری خواهد بود، گفت: در فاز اول این تصفیه خانه ۱۰۰ لیتر بر ثانیه و در فاز دوم ۲۰۰ لیتر بر ثانیه آب از رودخانه بشار یاسوج برداشت، تصفیه و وارد شبکه توزیع آب شهر یاسوج خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: با تکمیل و وارد مدار شدن این تصفیه خانه، افت فشار آب مناطق جنوبی، مرکزی و غرب شهر یاسوج با جمعیتی بالغ بر ۶۰ هزار نفر برطرف خواهد شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.