جدیدترین خبرها

هفته پرکار داوران هم استانی در لیگ های فوتبال کشور

داوران و کمک داوران کهگیلویه و بویراحمدی این هفته در لیگ های برتر و دسته یک فوتبال کشور قضاوت می کنند.
اشتراک گذاری
03 مهر 1397
کد مطلب : 332246
بنابر اعلام فدراسیون فوتبال کشور محمدهفته پرکار داوران هم استانی در لیگ های فوتبال کشور راهی داور هم استانی به عنوان داور دوم دیدار تیم های لیگ برتری پارس جنوبی جم و پدیده مشهد را که ششم مهرماه جاری در بوشهر برگزار می شود قضاوت می کند.
به گزارش توازن و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، روح اله شریفی دیگر داور استانمان به عنوان داور چهارم دیدار دو تیم لیگ برتری نفت مسجد سلیمان و سپاهان اصفهان را که پنجم مهرماه جاری در ورزشگاه شهید بهنام محمدی شهر مسجد سلیمان برگزار می شود به عهده دارد.
کمیته ناظر داوری  و داوران فدراسیون فوتبال کشور در ابلاغیه ای خداداد افشاریان داور با سابقه کهگیلویه و بویراحمدی را نیز به عنوان ناظر دیدار تیم های فوتبال فولاد خوزستان و ماشین سازی تبریز در چارچوب رقابتهای لیگ برتر کشور که ششم مهرماه در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می شود معرفی کرد.
حمیدرضا افشون و سیاوش باقر نژاد دیگر داوران هم استانی هم به عنوان کمک داور اول و دوم تیم داوری دیدار تیم‌های دسته اولی و شیرازی فجر شهید سپاسی و قشقایی را همراهی می کنند.
این دیدار روزشنبه۷ مهر ساعت ۱۶ در ورزشگاه پارس شیراز به قضاوت ابوالفضل گرجی داور وسط، حمیدرضا افشون کمک اول، سیاوش باقرنژاد کمک دوم و وحید مالکی داور چهارم برگزار می شود.

یک پاسخ به “هفته پرکار داوران هم استانی در لیگ های فوتبال کشور”

  1. فوتبالی گفت:

    احسنت بر داوران گچسارانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.