جدیدترین خبرها

اعتبارات شهرستان بویراحمد نسبت به جمعیت عادلانه نیست

فرماندار شهرستان بویراحمد خواستار توزیع عادلانه اعتبارات کهگیلویه و بویراحمد شد و گفت: سهم این شهرستان با ۴۰۰ هزار نفر جمعیت از اعتبارات ۲۵ تا ۳۰ درصد است.
اشتراک گذاری
03 مهر 1397
کد مطلب : 332230

شاهرخ کناری  در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به طور حتم برای خدمات رسانی مطلوب به جمعیت ۴۰۰ هزار نفری شهرستان بویراحمد نیازمند تخصیص اعتبار لازم در حوزه‌های مختلف هستیم زیرا بدون اعتبار امکان خدمات دهی مناسب به جمعیت ساکن در شهرستان، مسافران و گردشگران نیست.

به گزارش توازن و به نقل از تسنیم، فرماندار شهرستان بویراحمد با اشاره به اینکه ۵۰ درصد جمعیت دانش آموزی استان در شهرستان بویراحمد هستند، عنوان کرد: سهم اداره نوسازی مدارس شهرستان بویراحمد از اعتبارات ۲۵ درصد بوده در حالی بسیاری از مدارس این شهرستان فاقد سرویس بهداشتی است.

نماینده عالی در شهرستان بویراحمد ابراز کرد: ۱۰ میلیارد تومان از اعتبارات ارتقای شاخص‌ها را کنار گذاشتند که از این مبلغ ۶ میلیارد تومان به شهرک خان احمد اختصاص دادند که به نوعی در حق سایر شهرستان‌ها اجحاف شد.

کناری با تاکید بر اینکه شهرستان مرکز استان باید فرا استانی دیده شود، بیان کرد: ۲٫۲ میلیارد متر مکعب آب از شهرستان بویراحمد خارج می‌شود در حالی با تنش آبی روبه‌رو هستیم.

وی با اشاره به اینکه با وجود روان آب‌های فراوان در بویراحمد آب منطقه‌ای حتی احداث سد مهریان را مطالعه نکرده است، ادامه داد: تا روزی که فرماندار باشم از حق شهرستان دفاع می‌کنم.

 

یک پاسخ به “اعتبارات شهرستان بویراحمد نسبت به جمعیت عادلانه نیست”

  1. باوی گفت:

    خوب یه نماینده مثل تاجگردون داشته باشید!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.