پلاک قرمزهایی که هنوز در خدمت خانواده‌های کارمندان هستند

 استفاده شخصی کارمندان در استان کهگیلویه و بویراحمد از خودروهای پلاک قرمز در سال‌های اخیر همواره مورد انتقاد مردم و اصحاب رسانه بوده است.

پلاک قرمزهایی که در ساعات غیراداری و ایام تعطیل در خدمت کارمندان و‌ خانواده‌های آنان بوده و آنها برای خریدها و تفریحاتشان به وفور از این خودروها استفاده می‌کردند.

همین اقدام کارمندان از بیت‌المال، موجب شد مردم در تماس با سایت‌های محلی استان و حتی خبرگزاری‌ها از این وضع انتقاد کنند و رسانه‌ها در دفعات مختلف این دغدغه مردم را به مسوولان و متولیان منتقل کردند.

به گزارش فارس، پرداختن رسانه‌ها به این موضوع واکنش‌های مسوولان ارشد استان را در پی داشت و به گونه‌ای که جعفر گوهرگانی معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی در نشست یک ماه پیش شورای اداری ممنوعیت استفاده از خودروهای پلاک قرمز و‌دولتی در ساعات غیراداری و ایام تعطیل را اعلام کند.

وی استفاده از خودروهای پلاک قرمز در ساعات غیر اداری و ایام تعطیلات را باعث نگرانی مردم و رسانه‌ها دانست و گفت: طبق اعلام استاندار استان نیازی به استفاده از خودروهای پلاک قرمز در ساعات غیراداری و ایام تعطیل نیست و‌ در صورت نیاز  ادارات برای استفاده از این خودروها درخواست ارائه کنند.

مصوب شدن ممنوعیت شخصی از خودروهای پلاک دولتی در ساعات غیراداری و ایام تعطیل اقدام خوب و پسندیده‌ای بود که تا حدودی استفاده از این خودروها را کاهش داد اما هنوز مشاهده می‌شود که کارمندان در ساعات غیراداری این خودروها را در اختیار دارند و اقدام به جابه جایی خانواده‌های خود می‌کنند که این موضوع توسط اصحاب رسانه هم مشاهده شده است‌.

گذشته از این موضوع دیده شده مدیران برخی ادارات هم از این خودروها در ساعات غیر از ساعات کاری و اداری استفاده شخصی می‌کنند که انتظار می‌رود مسولان استان مصوبه یک ماه پیش شورای اداری را به جد دنبال کنند.

 

 

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print
دیدگاه خود را در این زمینه بنویسید:
  1. آرزو گفت:

    متاسفم…… تاسف باید خورد… یعنی استانداری نباید کاری بکنه؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.