جدیدترین خبرها

بدنساز گچسارانی به قتل رسید+ خبر تکمیلی

محمد حبیبی که سالها مربی بدنسازی در گچساران بوده است، دیشب در مقابل منزلش، توسط افراد ناشناس به گلوله بسته شد.
اشتراک گذاری
03 مهر 1397
کد مطلب : 332185

محمد حبیبی که سالها مربی بدنسازی در گچساران بودکه دیشب در مقابل منزلش، توسط افراد ناشناس به ضرب گلوله کشته شد.

مرحوم محمد حبیبی حدود ساعت ۲۳ جلوی منزلش واقع در خیابان پیروزی مجله پانصد دستگاه دوگنبدان با اسلحه ساچمه زنی به قتل رسید.

منزل مرحوم محمد حبیبی در پانصددستگاه خیابان پیروزی واقع شده که محل حادثه است.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران، از عامل قتل جوان ۲۸ ساله گچسارانی خبر داد و افزود : قاتل، برادر مقتول بوده که بر اساس اختلافات خانوادگی، این جنایت اتفاق افتاد.

نتیجه تصویری برای فرمانده انتظامی شهرستان گچساران

به گزارش توازن و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ سید محمد موسوی در این باره گفت: شب گذشته طی تماس تلفنی شهروندی با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ ، مبنی بر وقوع تیراندازی منجر به قتل در یکی از محلات گچساران، بلافاصله ماموران انتظامی در محل حاضر شدند.

وی افزود : در بررسی های پلیس مشخص شد جوان ۲۸ ساله ای با سلاح گرم به قتل رسیده که بلافاصله ضمن هماهنگی با مقام قضایی ، دستگیری عامل یا عاملان این جنایت در دستور کار قرار گرفت.

موسوی تصریح کرد: در تحقیقات اولیه ماموران مشخص شد قاتل برادر مقتول بوده که با تلاش ماموران پلیس، متهم صبح امروز و در شهرستان باشت دستگیر و به بزه انتسابی، به صراحت اعتراف کرد.

وی با اشاره به اینکه اسلحه بکار رفته در وقوع قتل توسط ماموران کشف شد، در ادامه افزود: قاتل (برادر مقتول) علت این جنایت را اختلافات خانوادگی بیان کرد.

سرهنگ موسوی خاطر نشان کرد: با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب قتل، موضوع به بازپرس محترم پرونده اعلام و برابر هماهنگی های لازم با ، مقرر شد تا متهم جهت ارائه توضیحات و صدور قرار قانونی به مقام قضایی معرفی شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.