جدیدترین خبرها

کشف کالای قاچاق کالا در گچساران ۱۶درصد افزایش یافت

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای امسال تاکنون 200 میلیارد ریال کالای قاچاق در گچساران کشف شد که میزان کشفیات کالای قاچاق در این شهرستان نسبت به مدت مشابه 16 درصد افزایش داشته است .
اشتراک گذاری
01 مهر 1397
کد مطلب : 332094

به گزارش توازن ، سردار مهدی انصاری در دیدار با مردم گچساران اظهار داشت: در سال گذشته بیش از ۱۶۰ میلیارد ریال قاچاق کالا در این استان کشف شد.

انصاری بیان کرد: در این راستا حدود یکهزار و ۱۳۰ قاچاقچی دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی گفت: همچنین در این راستا ۳۷۵ خودروی محموله قاچاق در این استان توقیف شده است.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: لوازم آرایشی، بهداشتی، مواد غذایی، پوشاک و فراورده‌های نفتی مهمترین کالاهای قاچاق کشف شده کهگیلویه و بویراحمد در این مدت بوده است.

انصاری با اشاره به نامگذاری امسال به نام حمایت از کالای ایرانی گفت: مبارزه با کالای قاچاق در سال جاری با جدیت مورد توجه است.

وی از رسانه‌های ارتباط جمعی خواست درباره آثار زیان بار کالاهای قاچاق بر اقتصاد کشور تلاش بیشتری کنند.

انصاری با اشاره به افتتاح دفتر پلیس فتا در گچساران گفت: این دفتر در محوطه ستاد فرماندهی این شهرستان برای رسیدگی به جرائم رایانه‌ای و جرایمی که در فضای مجازی صورت می‌گیرد، ایجاد شده و خدمت رسانی می‌کند.

وی بر لزوم همکاری هر چه بیشتر مردم گچساران با نیروی انتظامی تاکید کرد و گفت: پلیس با تلاش مضاعف و بهره گیری بهینه‌تر از دیگر دستگاه‌های اجرایی زمینه وقوع جرم و فساد را مسدود می‌کند.

۶۷۷ میلیارد ریال کالای قاچاق از ابتدای سال ۱۳۹۵ تاکنون در این استان کشف شده است.

“ایرنا”

انتهای پیام/ط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.