جدیدترین خبرها

تقدیر از فرماندار گچساران و انتقاد از نگاه سلیقه ای برخی مسولین و دست های پشت پرده

محمدرضا مصلحی مدیر عامل شرکت نمایشگاهی مهررضا ضمن تقدیر و تشکر از جناب حاج عبدالرحیم رحیمی فرماندار گچساران طی یادداشتی خطاب به فرماندار و برخی مسئولین به پایگاه خبری توازن و انشار مطلبارسالی خود توسط این پایگاه خبری افزود ، حمایت از محرومان و اقشار مختلف مردم گچساران همیشه سرلوحه کار فرماندار بوده و طی […]

اشتراک گذاری
27 شهریور 1397
کد مطلب : 331619

محمدرضا مصلحی مدیر عامل شرکت نمایشگاهی مهررضا ضمن تقدیر و تشکر از جناب حاج عبدالرحیم رحیمی فرماندار گچساران طی یادداشتی خطاب به فرماندار و برخی مسئولین به پایگاه خبری توازن و انشار مطلبارسالی خود توسط این پایگاه خبری افزود ، حمایت از محرومان و اقشار مختلف مردم گچساران همیشه سرلوحه کار فرماندار بوده و طی سالهای گذشته به عنوان ارباب رجوع این موضوع را به عینه دیده ام .

همانگونه که اطلاع دارید برگزاری نمایشگاه در یک شهر باعث ایجاد رونق در زمینه های فراوان از جمله هتل ها و مهمان پذیر ها ، رستوران ها و… میشود و با حذف واسطه ها مردم میتوانند اجناس را با قیمت مناسب تر تهیه کنند. مدتها قبل با پیشنهاد اعضا محترم هییت رییسه اتاق اصناف نمایشگاه پائیزه آن شهرستان مصوب و جهت اجرا به بخش خصوصی تصمیماتی اتخاذ شد . خبر واگذاری نمایشگاه که به صورت غیر رسمی اعلام شد، مخالفت ها و کارشکنی های دست های پشت پرده شروع شد و افرادی خاص با حمایت کردن از شخص ثالثی عملا شمشیر از رو بستند و تمام توان خود را جهت کنسل نمودن نمایشگاه گذاشتند اما به لطف خداوند و فرمانداری و اعضا محترم هیئت رییسه اتاق اصناف نمایشگاه در تاریخ پانزدهم شهریور اعلام رسمی شد و این در حالی بود که برگزاری یک نمایشگاه حداقل به بیست روز بازاریابی و اطلاع رسانی دارد که این زمان برای مجری به سه روز تبدیل شد . اعلام شدن نمایشگاه توسط فرد دیگری که همان دست های پشت پرده حمایتش میکردند باعث این شد که غرفه داران دچار شبهه شوند و تصمیم گیری برای شرکت در نمایشگاه ان هم با شرایط بد اقتصادی بسیار سخت و با دلهره بود زیرا نمایشگاهی که دو شرکت جداگانه اعلامش کنند جای کلی سوال و ابهام را برای غرفه داران میگذارد و به قول قدیمی ها سری که درد نمیکند دستمال نمی بندند پس به جای گچساران شهرهای دیگر را انتخاب کردند . با همه مشکلات و کم کاستی ها نمایشگاه اجرا شد و حدود نود میلیون تومان به ما خسارت وارد شد . این اتفاقات در فعالیت اقتصادی پیش می اید اما گلایه ما از افرادی است که تماما ایستادند تا این نمایشگاه موفق برگزار نشود انشالله بعد از اتمام کار اسامی انها به همراه مستنداتی اعلام میشود .

در پایان لازم است مجددا تقدیر و تشکر فراوان داشته باشم از جناب حاج رحیمی فرماندار محترم و جناب اقای حسنی نماینده محترم فرماندار در کمیسیون نظارت و کمیته های نمایشگاهی و تنظیم بازار .

انتهای پیام/ط

یک پاسخ به “تقدیر از فرماندار گچساران و انتقاد از نگاه سلیقه ای برخی مسولین و دست های پشت پرده”

  1. گچساران گفت:

    چقدر پول دادی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.