جدیدترین خبرها

راه‌‌اندازی بخش تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی در بیمارستان شهید رجایی گچساران

رئیس بیمارستان شهید رجایی گفت: به زودی بخش تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی در بیمارستان شهید رجایی گچساران ره‌اندازی خواهد شد.
اشتراک گذاری
26 شهریور 1397
کد مطلب : 331569

رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران اظهار کرد: در راستای توسعه خدمات پزشکی و درمانی این بیمارستان،  بخش جراحی پلاستیک ( زیبایی) این مرکز با کادر مجرب  متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی به زودی در این بیمارستان  راه اندازی  می‌شود.

سید طاهر حسینی  با اشاره به اینکه این بخش به بخش خصوصی واگذار می‌شود، گفت:  در این بخش عمل‌های پلاستیک  زیبایی مامو پلاستی، جراحی شکم  (ابدومینوپلاستی ) ، تزریق چربی صورت و زیبا سازی و جوان سازی پوست صورت با تزریق ژل ( بوتاکس) خدمات ارائه می‌شود.

 رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران گفت: جراحی‌های پلاستیک مامو پلاستی و ابدومینوپلاستی و عمل‌های زیبایی صورت توسط دکتر محسن حیدر پور متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی صورت می‌گیرد.

 حسینی عنوان کرد: جراحی زیبایی بینی ( راینو پلاستی ) نیز توسط دیگر پزشک متخصص این بیمارستان انجام خواهد گرفت.

 این مسوول  با بیان اینکه ماهانه ۱۰ هزار بیمار در بیمارستان شهید رجایی و اورژانس این مرکز درمانی مراجعه و  معاینه می‌شوند، گفت: هم اکنون  بیمارستان شهید رجایی گچساران  دارای ۱۲۳ تخت است.
رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران  با اشاره به اینکه در حال حاضر تعداد  ۳۰ پزشک متخصص در زمینه‌های مختلف در بیمارستان شهید رجایی این شهرستان مشغول ارائه خدمات درمانی به مردم هستند، ابراز کرد:  این تعداد پزشکان متخصص در بخش‌هایی از جمله ارتوپد، حراج عمومی، رادیولوژی، آزمایشگاه، جراح مغز و اعصاب، جراح گوش حلق و بینی، جراح کلیه و مجاری ادرار، متخصص داخلی، قلب، عفونی، مغز و اعصاب، اعصاب روانی و بخش اورژانس  فعالیت دارند.
حسینی در ادامه خاطرنشان کرد: بخش جراحی  پلاستیک  (زیبایی) با ۱۵ تخت به ارائه خدمات زیبایی  به زودی در بیمارستان شهید رجایی گچساران  راه‌اندازی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.