جدیدترین خبرها

جمع‌آوری کیوسک‌های بدون مجوز در کهگیلویه و بویراحمد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواستار جمع‌آوری دکه‌های بدون مجوزی شد که احتمال توزیع مواد مخدر از طریق آنها وجود دارد و گفت: متاسفانه شاهد این هستیم که به عنوان مثال تنها چیزی که در یک دکه روزنامه فروشی پیدا نمی‌شود روزنامه است.
اشتراک گذاری
26 شهریور 1397
کد مطلب : 331554

محمدکاظم نظری صبح امروز در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد از رشد دو برابری اعتبارات در حوزه مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد و اظهار داشت: این موضوع نشان‌دهنده این است که دولت و نظام توجه جدی به بحث آسیب‌های اجتماعی دارد.

وی با بیان اینکه عمده این اعتبارات در سطح ملی بوده و بخش کمی وارد استان می‌شود، افزود: جذب اعتبارات کلان بستکی به میزان رایزنی مدیران دستگاه‌های اجرایی دارد که انتظار داریم دستگاه‌ها برای جذب اعتبارات ملی پیگیر باشند و استانداری هم به تناسب میزان همکاری دستگاه‌ها به آنها اعتبار می‌دهد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه در آستانه بازگشایی مدارس هستیم، گفت: نیروی انتظامی از ابتدای سال تحصیلی با جدیت کنترل و نظارت مدارس را در دستورکار قرار دهد تا فرزندان ما در مدارس ایمن باشند.

به گزارش تسنیم، نظری خواستار جمع‌آوری دکه‌های بدون مجوزی شد که احتمال توزیع مواد مخدر از طریق آنها وجود دارد و عنوان کرد: دکه‌ها باید متناسب با مجوز کار کنند اما متاسفانه شاهد این هستیم که به عنوان مثال تنها چیزی که در یک دکه روزنامه فروشی پیدا نمی‌شود روزنامه است.

وی از آموزش و پرورش خواست مدارس پرخطر در بحث مواد مخدر را به دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و نیروی انتظامی معرفی کند و افزود: با توجه به اینکه عمده پیشگیری به عهده بهزیستی است حوزه بهزیستی گزارشی در مورد اقدامات فرهنگی و اجتماعی انجام شده ارائه دهد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به پنج روستای آلوده شهرستان کهگیلویه، گفت: باید تمهیداتی اندیشیده شود که امکانات ورزشی در این روستاها بیشتر شود و تهیه زمین موردنیاز در قالب روش‌‌های قانونی پیگیری شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.