فیلم معلم کهگیلویه و بویراحمدی در جشنواره کشوری برگزیده شد

هادی زارع پور در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این جشنواره به مدت یک روز و با شرکت فیلم هایی با موضوع بهداشت و سلامت از سراسر کشور در تهران برگزار شد.
وی افزود: محتوای فیلم کوتاه داستانی «به همین سادگی مسواک بزنیم» ترویج فرهنگ مسواک زدن و الگوپذیری کودکان از بزرگترها در این زمینه است.
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: دلایل موفقیت این فیلم کوتاه داستانی و برگزیده شدن آن در جشنواره کشوری سفیران سلامت شامل پرداختن مناسب به موضوع و بازی خوب بازیگران خردسال است.
زارع پور عنوان کرد: در مرحله استانی این جشنواره پنج فیلم از کهگیلویه و بویراحمد در موضوع های مختلف به مرحله کشوری ارسال که از بین آنها فیلم کوتاه داستانی «به همین سادگی مسواک بزنیم» برگزیده شد.
وی ابراز داشت: این فیلم پیش از این در جشنواره پرسش مهر کهگیلویه و بویراحمد مقام اول را کسب کرد و در جشنواره ادبی – هنری قرآن، نماز و عترت کشور نیز ۲ بازیگر خردسال آن به نام های زهرا و محمدرضا کاظمی عنوان بهترین بازیگر خردسال را به دست آوردند.
تعداد دانش آموزان پسر و دختر مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول و دوم کهگیلویه و بویراحمد در سال تحصیلی ۱۳۹۷ – ۱۳۹۶ افزون بر ۱۵۳ هزار نفر بود.

 

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.