جدیدترین خبرها

فیلم معلم کهگیلویه و بویراحمدی در جشنواره کشوری برگزیده شد

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: فیلم کوتاه داستانی «به همین سادگی مسواک بزنیم» به کارگردانی آناهیتا حسینی نژاد معلم بهداشت و مراقب سلامت مدارس ابتدایی شهرستان بویراحمد در نخستین جشنواره کشوری سفیران سلامت برگزیده شد.
اشتراک گذاری
26 شهریور 1397
کد مطلب : 331470

هادی زارع پور در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این جشنواره به مدت یک روز و با شرکت فیلم هایی با موضوع بهداشت و سلامت از سراسر کشور در تهران برگزار شد.
وی افزود: محتوای فیلم کوتاه داستانی «به همین سادگی مسواک بزنیم» ترویج فرهنگ مسواک زدن و الگوپذیری کودکان از بزرگترها در این زمینه است.
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: دلایل موفقیت این فیلم کوتاه داستانی و برگزیده شدن آن در جشنواره کشوری سفیران سلامت شامل پرداختن مناسب به موضوع و بازی خوب بازیگران خردسال است.
زارع پور عنوان کرد: در مرحله استانی این جشنواره پنج فیلم از کهگیلویه و بویراحمد در موضوع های مختلف به مرحله کشوری ارسال که از بین آنها فیلم کوتاه داستانی «به همین سادگی مسواک بزنیم» برگزیده شد.
وی ابراز داشت: این فیلم پیش از این در جشنواره پرسش مهر کهگیلویه و بویراحمد مقام اول را کسب کرد و در جشنواره ادبی – هنری قرآن، نماز و عترت کشور نیز ۲ بازیگر خردسال آن به نام های زهرا و محمدرضا کاظمی عنوان بهترین بازیگر خردسال را به دست آوردند.
تعداد دانش آموزان پسر و دختر مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول و دوم کهگیلویه و بویراحمد در سال تحصیلی ۱۳۹۷ – ۱۳۹۶ افزون بر ۱۵۳ هزار نفر بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.