جدیدترین خبرها

خدمات رسانی ۱۴ تیم جهادی در بهمئی

چهارده تیم جهادی تا پایان شهریورماه در عرصه‌های مختلف به مردم محروم بهمئی خدمت رسانی می‌کنند.
اشتراک گذاری
24 شهریور 1397
کد مطلب : 331377

به گزارش توازن و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در حاشیه بازدید از اردوهای جهادی رزمایش محمد رسول الله(۲)، گفت: این گروه های جهادی در قالب رزمایش کشوری محمد رسول الله(۲) با هدف خدمت رسانی به مناطق محروم و نمایش اقتدار بسیجیان فعالیت می کنند.

سرگرد پاسدار باقر پسنده با اشاره به اهمیت بالای خدمات رسانی به مناطق محروم، افزود : جهادگران بسیجی در رزمایش نمایش اقتدار بسیجیان با حضور در گروه های جهادی خدمات بسیار مهم و ارزنده ای به مناطق محروم شهرستان ارائه می دهند.

وی خاطرنشان کرد:۱۴ گروه از اردوهای جهادی شهرستان ما در این رزمایش حضور دارند که تا پایان شهریور به مناطق هدف ما در روستاهای محروم خدمت رسانی می کنند.

سرگرد پسنده تصریح کرد: ارائه خدمات پزشکی رایگان، انجام کارهای عمرانی، فرهنگی، آموزشی از خدماتی است که جهادگران ما در طول رزمایش به مناطق محروم بهمئی ارائه می دهند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی گفت: این گروه های جهادی در ساخت چهار باب مسکن مددجویان کمیته امداد، ساخت و مرمت مساجد در حال خدمت رسانی هستند.
سرهنگ مثنوی، معاون هماهنگ کننده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد نیز در این بازدید گفت : ۱۵۰ گروه جهادی در حوزه عمرانی، پزشکی، آموزشی و فرهنگی در قالب رزمایش محمد رسول الله(۲) به مردم استان خدمت رسانی می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.