جدیدترین خبرها

اطلاعی از تمدید حکم خداداد افشاریان ندارم

مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که هیچ اطلاعی از تمدید حکم شش ماهه خداد افشاریان برای سرپرستی هیات فوتبال این استان ندارد و تاکنون هیچ نامه ای از سوی فدراسیون فوتبال و یا هیات فوتبال این استان دریافت نکرده است.
اشتراک گذاری
24 شهریور 1397
کد مطلب : 331365

سیدمحمدتقی‌علوی در گفت‌وگو با ایلنا در پاسخ به این سئوال که آیا حکم خداداد افشاریان داور بین المللی فوتبال برای سرپرستی هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد به مدت شش ماه تمدید شده است یا خیر؟ اظهار داشت:‌ بدنبال این هستیم که انتخابات مجمع هیات فوتبال را برگزار کنیم و تاکنون نامه ای مبنی بر تمدید حکم آقای افشاریان به اداره کل ورزش و جوانان استان نرسیده و باید پیگیری کنیم که این نامه چرا تاکنون به دست ما نرسیده و من از تمدید شدن حکم آقای افشاریان اطلاعی ندارم.

وی گفت: فدراسیون فوتبال باید به اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد تمدید حکم آقای افشاریان را اعلام کند و اگر فدراسیون فوتبال نامه‌ای در این ارتباط به هیات فوتبال استان هم داده باید هیات فوتبال آن را به ما تحویل می داد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان‌کهگیلویه وبویراحمد با تشریح‌چگونگی برگزاری انتخابات در هیات‌های ورزشی، ادامه داد:‌ رئیس مجمع انتخابات خود فدراسیون‌ها هستند و ما موارد را جمع‌بندی و تائید و ردصلاحیت نامزدها با فدراسیون‌ها بوده و اگر جایی به مشکلی بربخوریم مرجع حل اختلاف با حکمیت وزارت ورزش و جوانان است.

علوی افزود:‌ هنوز به آن جا نرسیده‌ایم که وزارت ورزش و جوانان بین ما حکمیت کند.

وی تاکیدکرد که زمان انتخابات هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد مشخص نیست.

ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج تا پایان آذرماه تحویل هیات ها می شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با تشریح آخرین وضعیت ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج هم ادامه داد:‌ دهم شهریورماه جاری پیمانکار ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج زیر نظر شرکت توسعه وزارت ورزش کار را در این ورزشگاه شروع کرده و تمامی نقایص کاری پیمانکار رفع عیب خواهد شد.

علوی گفت:‌ انشعابات وصل و تاسیسات راه اندازی شده و اکنون درحال کار است.

وی افزود:‌ تلاش‌می‌کنیم تا پایان‌مهرماه جاری کار رفع نواقص ورزشگاه به اتمام رسیده و در اختیار ورزشکاران قرار گیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد نحوه واگذاری این ورزشگاه به هیات های ورزشی استان را منوط به داشتن شرایط واگذاری عنوان و خاطرنشان کرد:‌ واگذاری ورزشگاه به هیات فوتبال بستگی به شرایط لازم جهت نگهداری آن را دارد.

علوی گفت: ما معتقدیم واگذاری ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج باید به سمت و سوی هیات‌های تخصصی برود و الان هیات دوومیدانی هم می گوید پیست داریم و از سویی هیات فوتبال هم می گوید ما در این ورزشگاه چمن داریم.

وی تاکید کرد که اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد بدنبال بهینه سازی ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.