۲۳۲ میلیارد ریال برای رفع مشکلات استان کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت

حسن نوروزی اظهار داشت: ۹۶ میلیارد ریال از محل اعتبارات بحران برای بازسازی تاسیسات خسارت دیده به دلیل وقوع زلزله‌های بهار امسال در دو شهرستان بویراحمد و دنا ابلاغ شده است.

وی همچنین از ابلاغ ۱۳۶ میلیارد ریال اعتبار از محل تنش آبی به دو شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی خبر داد و به خبرگزاری تسنیم گفت: در زمینه تخصیص اعتبارات عمرانی در دو بخش جاری و عمرانی امسال وضعیت مطلوبی داریم.

نوروزی با اشاره به اینکه تخصیص ۶ ماهه اعتبارات هزینه‌ای ۴۳٫۵ درصد کل اعتبارات سال ابلاغ شده است، عنوان کرد: در در شورای برنامه ریزی ۲۷۰ میلیارد تومان اعتبارات ردیف متوازن توزیع شده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: امسال ۲۹ میلیارد تومان اضافه بر اعتبار مصوب در پروژه‌های ملی و استانی تخصیص داشتیم که به طور حتم با پیگیری و رایزنی مسئولان استانی و نگاه ویژه مسئولان کشوری این مهم محقق شده است.

نوروزی با اشاره به اینکه ۴۰ میلیارد ریال تهاتر بدهی دستگاه‌های اجرایی استان بوده که ابلاغ اعتبار انجام شده است، ادامه داد: در زمینه اقتصاد مقاومتی ۲۰ پروژه مهم استان مشخص شده که در نشست اقتصاد مقاومتی عناوین پروژه‌های را می‌خواهیم از جمله آب‌ها، راه و جهاد کشاورزی اعتبارات را به آن سمت ببریم.

 

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print
دیدگاه خود را در این زمینه بنویسید:
  1. ناشناس گفت:

    سلام لرباغیرت باسیاست وبامرام است گزینه تاج است.درمدتی که دانشگاه بهبهان بود .واقعا مردبود.باسواد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.