جدیدترین خبرها

توسعه پروازهای فرودگاه یاسوج امکان سنجی می شود

در جلسه ای با حضور معاون وزیر و رییس سازمان هواپیمایی کشوری و مسوولان تعدادی از شرکت های هواپیمایی فعال مقرر شد، برقراری و توسعه پروازهای فرودگاه یاسوج امکان سنجی شود.
اشتراک گذاری
19 شهریور 1397
کد مطلب : 330943

مدیر فرودگاه یاسوج، گفت: در این جلسه که با حضور مسوولان شرکت های هواپیمایی ماهان، قشم ایر،‌ آتا و پارس ایر و نمایندگان استان برگزار شد، آخرین وضعیت پروازهای فرودگاه یاسوج بررسی و مقرر شد تا این شرکت ها ضمن بررسی شرایط، برای برقراری پروازهای جدید دراین فرودگاه اقدام کنند.

به گزارش توازن و به نقل از روابط عمومی فرودگاه یاسوج، علی محسنیان افزود: برقراری و توسعه پروازها در مناطق کم برخوردار مانند استان کهگیلویه و بویراحمد اهمیت فرافرودگاهی دارد و برای تحقق این مهم نیازمند همکاری مسوولان استان هستیم.

وی همچنین گفت: با مساعدت مسوولان شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران و پیگیری‌های به‌عمل آمده طی سال‌های اخیر بیش از ۳۰۰‌میلیارد ریال برای توسعه و بهسازی زیرساخت‌های هوانوردی و فرودگاهی و ارتقای ایمنی این فرودگاه هزینه شده و تمام زیرساخت‌ها و تجهیزات عملیاتی متناسب موردنیاز این فرودگاه به نحو شایسته فراهم شده است.

محسنیان با اشاره به توقف پروازهای هواپیمای امبرائر شرکت هواپیمایی آتا به فرودگاه یاسوج، عنوان کرد: این مشکل در سایر فرودگاه ها نیز وجود دارد و تا سه هفته دیگر برطرف خوهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.