جدیدترین خبرها

پاسخ حمدالله مبشری به ستار هدایتخواه/جای رهبری تصمیم گرفتن عین انحراف است

شما که جای رهبری تصمیم به تکفیر،پایان حیات جسمی و سیاسی، اجتماعی را رقم میزنی!! تلاش کن یک دست خط با مهر و امضاء رهبری بگیر و مثل( مختار و محمد حنفیه) و... آنوقت شمشیر به دست بگیر تا ملت به همراهت کار منحرفین و اصحاب جمل و خوارج را یکسره کنند!!
اشتراک گذاری
19 شهریور 1397
کد مطلب : 330875
حمدالله مبشری فرماندار اسبق بهمئی و مدیرکل سابق سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد به اظهارات روز گذشته ستار هدایتخواه نماینده اسبق بویراحمد و دنا واکنش نشان داد.
آوای رودکوف نوشت: در پی سفر دکتر محمود احمدی نژاد رییس جمهور سابق و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به شهرستان بهمئی و استقبال چشمگیر مردم این شهرستان از وی، ستار هدایتخواه نماینده اسبق بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با انتقاد ‌از رفتارهای رئیس جمهور دولت‌های نهم و دهم گفت: حیات سیاسی محمود احمدی نژاد به پایان رسیده و او مرده‌ای بیش نیست.
هدایتخواه افزود: احمدی‌نژاد تا موقعی که در مسیر ولایت  گوش به فرمان ولی و در رکاب ولایت باشد، مورد توجه ما است ولی از زمانی که از مسیر ولایت جدا شد در نظر جریان ولایی و انقلابی فاقد هرنوع ارزش است.
متعاقب سخنان ستار هدایتخواه؛ حمدالله مبشری فرماندار اسبق بهمئی و مدیرکل سابق سیاسی و انتخابات استانداری جوابیه مفصلی به سخنان هدایتخواه داد و گفت: امیدوارم از این به بد مجبور نشوم در این باره مطلب بنویسم.
در ادامه، متن کامل جوابیه حمدالله مبشری را با هم می خوانیم:
هرگز فکر نمیکردم روزی مجبور شوم اینگونه قلم بزنم و نقد بزنم به نوشته کسی که بارها از ایشان حمایت سیاسی کردم.
عالی جناب شما که کارشناس حوزه دینی هستید!!  یک روایت و مستند تاریخی نقل کنید که امامان معصوم (ع) برای بدست آوردن و یا بقاء حکومت به زور متوسل شدند؟! و یا یاران خود را تکفیر کردند!! و یا آنها را به القاب غیر متعارف صدا زدند!!  هر کجا موردی پیدا شد معصوم اول  ولایت خود را برمیداشت و آزادشان میکرد و حکم تکفیر هم نمیداد!!  و حیات ساسی آنها رابه مخاطره نیانداخت!!

صراحتا خطبه میخواند و مطرح میکرد که فراوان در نهج البلاغه داریم. و نیازی نبود که حضرت علی( ع) وصیتی، وکیلی انتخاب کنند!!تا عزل، تکفیر، و….. و…انجام دهند.آیا اباذر، میثم، مالک و… از زبان علی به جنگ کج اندیشان  رفتند!! و یا نقلی از حضرت در استدلال محکوم یاران بیان کردند؟ هرجا هم موضوعی مطرح بود ظاهر امر آنها خودشان به تکلیف عمل میکردند مثل اباذر و…

امروز هم ولی فقیه دست محب  خود را بر سر همه بزرگان حکومت میکشد و بامدارای حکومتی با وجود اشتباهات بالا و پایین افراد  سعی بر حفظ و احترام همه دارد تا زمام امور رعیت بدتر از این که هست نشود!! همه ما معتقدیم ولی فقیه هوشمندترین مدیریت را در کشور دارد، این چه اندیشه ولایتمداری است که ولی زنده است و ما باید جای او حکم دهیم!!! تصمیم بگیریم!حتما مثل همیشه باید تفسیر کنیم که اول باید مردم قیام کنند تا ولی فقیه هزینه نشود!! اتفاقا این اعوجاج است!! اینگونه عمل کردن هزینه رهبری را بالا میبرد و تخریب پایگاه ولایت است!!!

احمدی نژاد هم مثل همه مدیران خدمت کرد و ضعف هایی به جای گذاشت!!

همه مردم ایران به این نتیجه رسیدند که هر  کس هشت سال جمهوریت را اداره کرد با هر کارنامه!!  هوس مجدد ریاست برای او ناپسند است!!

عاقلانه آن بود و هست که  هاشمی، خاتمی، احمدی، و آینده روحانی نباید مجدد پا به این عرصه بگذارند!! آمدند!! ولی اشتباه کردند!! و اگر باز کسی از تجربه آنها عبرت نگیرد، اشتباه  است!!اگر چه حرص و ولع بزرگان و صاحب منصبان در همه قوا و مناصب حکومتی الا ماشاءالله زیاد و سیری ناپذیر است!!

اگر حیات مجدد احمدی نژاد را در عرصه اجتماعی و سیاسی در مقام  جمهوریت نپذیریم حق هر ایرانی است!! اما آیا حق داریم حیات  اجتماعی، سیاسی، او راپایان اعلام کنیم!!  چه تفسیر ناحقی است!! چه جفایی در حقوق دیگران!!  چرا اینچنین شدیم!! جای رهبر، شورای نگهبان،  ودر مقامی بالاتر  جایی خدا حکم و تصمیم میگیریم!! واین حق کشی را تکلیف مداری بدانیم و با حکم ضد ولایت فقیه همه را منکوب کنیم!مگر برای ولی فقیه سخت است که حکم نمایندگی(که مجدد تجدیدش کرد)  اقای احمدی نژادرا  لغو کنند!!

لابد تفسیر تکراری میکنیم که ولی فقیه حکم و رافت خود را بر کسی بر نمیدارد… تا خودش خراب کند!! یا ما ملت وارد عمل شویم تا رهبری کمتر هزینه کند!! بابا این تفسیرها جواب نمیدهد!! دست بردارید!! والله جایی رهبری تصمیم گرفتن  عین انحراف است!!

اگراحمدی نژاد انحرافی داشته باشد که بعید است!! این تفسیر به جای رهبری حکم کردن از انحراف بالاتر است!!و این اعوجاج و خود رایی ریشه این نظام را در میآورد و عمر حکومت را کوتاه میکند!! دست بردارید از تفاسیری که روز به روز  صفوف مردم را از هم جدا و گسست حکومت و مردم را رقم میزند!! اگر از مردم نمیترسید از خدا بترسید!!

خدا را با آن عظمت فراموش کردیم!! پیامبر صاحب رسالت را فراموش کردیم!! امامان را فراموش کردیم!! ولی عصر( عج)  که حی و حاضر است را بی اعتنا شدیم اخرین حلقه که ولایت فقیه است را هم ازش عبور میکنیم و به جایش تصمیم میگیریم و حکم می هیم!!  تا کی!! ملت که شقه، شقه و گرفتار  مشکلات روزمره هستند، جای برای استراحت و آرامش آنها نگذاشتیم!!

خوب شما که جای رهبری تصمیم به تکفیر،پایان حیات جسمی و سیاسی، اجتماعی را رقم میزنی!! تلاش کن یک دست خط با مهر و امضاء رهبری بگیر و مثل( مختار و محمد حنفیه) و… آنوقت شمشیر به دست بگیر تا ملت به همراهت کار منحرفین و اصحاب جمل  و خوارج را یکسره کنند!!

نگو مردم عوام هستند ؛  نمیفهمیم ؛  نه والله مردم خوب میفهمند و از صاحب منصبان جلوترند ؛  ولی از بس مغالطه کاری دیدند  و سفسطه شنیدند ؛   خسته از تفکری شدند  که همه چیز را یک جانبه تفسیر میکنند و خدا، پیامبر، امام، ولایت فقیه را در ذهن خود خارج دنیای واقعی تفسیر میکنند!!

امیدوارم از این به بد مجبور نشوم در این باره مطلب بنویسم

به درود مبشری

منبع: آوای رودکوف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.