نوای مداحان نوجوان کهگیلویه و بویراحمدی در شبکه های سراسری

مهدی مرتضوی در گفتگو با توازن اظهار داشت : همزمان با آغاز ماه محرم و برپایی عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع( ، ویژه برنامه‌ ای با حال و هوای محرم در قالب یک برنامه تلوزیونی ترکیبی و معرفی چهره‌های جوان و موفق در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد را برای پخش تدارک دیده است.
کارگردان و تهیه کننده این برنامه ترکیبی در خصوص توجه به مداحان جوان عنوان کرد:باکس ویژه‌ای برای مداحان جوان استان و شهرستان‌ها در نظر گرفته ایم .
مرتضوی تصریح کرد : این برنامه با محوریت استعدادیابی مداحان نوجوان، هدف های خود را تاثیر آموزه های زندگی اهل بیت (ع) بر سبک زندگی نوجوانان، آشنایی هر چه بیشتر نوجوانان با آموزه های کربلا و آموزش اصولی شیوه ها و راهکارهای عملی و اجرایی مداحی و مرثیه سرایی اهل بیت (ع) برگزیده است.
تهیه این برنامه براساس بومی‌سازی و توجه به ظرفیت‌ها و ویژگی‌های استانی و به تبع آن شهرستانها از دیگر اهداف مرتضوی است که برای پخش در ماه محرم تولید کرده است.
مداحان این برنامه در گروه سنی ۱۵ تا ۲۵ سال قرار دارند.
هر ساله و با توجه به نزدیک شدن به ایام ماه محرم و صفر شبکه‌‌های مختلف سیما اقدام به پخش برنامه‌های مختلفی برای پخش از رسانه ملی می‌کنند تا مردم و مخاطبان پای قاب تلویزیون در ایام عزاداری حسینی (ع) بنشینند و امسال این برنامه ترکیبی کاریست از گروه صدا و سیمای استان کهگیلویه و بویراحمد به تهیه کنندگی و کارگردانی مهدی مرتضوی که در ایام محرم روانه آنتن شبکه های سراسری و استانی خواهد شد.انتهای پیام/ط

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.