جدیدترین خبرها

نوای مداحان نوجوان کهگیلویه و بویراحمدی در شبکه های سراسری

مهدی مرتضوی تهیه کننده برنامه بارانک گفت:«شبکه استانی دنا – شبکه 2سیما – شبکه شما و شبکه امید » در ماه محرم میزبان چهره های مداح نوجوان و جوان استان کهگیلویه و بویراحمد می شود.
اشتراک گذاری
19 شهریور 1397
کد مطلب : 330861

مهدی مرتضوی در گفتگو با توازن اظهار داشت : همزمان با آغاز ماه محرم و برپایی عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع( ، ویژه برنامه‌ ای با حال و هوای محرم در قالب یک برنامه تلوزیونی ترکیبی و معرفی چهره‌های جوان و موفق در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد را برای پخش تدارک دیده است.
کارگردان و تهیه کننده این برنامه ترکیبی در خصوص توجه به مداحان جوان عنوان کرد:باکس ویژه‌ای برای مداحان جوان استان و شهرستان‌ها در نظر گرفته ایم .
مرتضوی تصریح کرد : این برنامه با محوریت استعدادیابی مداحان نوجوان، هدف های خود را تاثیر آموزه های زندگی اهل بیت (ع) بر سبک زندگی نوجوانان، آشنایی هر چه بیشتر نوجوانان با آموزه های کربلا و آموزش اصولی شیوه ها و راهکارهای عملی و اجرایی مداحی و مرثیه سرایی اهل بیت (ع) برگزیده است.
تهیه این برنامه براساس بومی‌سازی و توجه به ظرفیت‌ها و ویژگی‌های استانی و به تبع آن شهرستانها از دیگر اهداف مرتضوی است که برای پخش در ماه محرم تولید کرده است.
مداحان این برنامه در گروه سنی ۱۵ تا ۲۵ سال قرار دارند.
هر ساله و با توجه به نزدیک شدن به ایام ماه محرم و صفر شبکه‌‌های مختلف سیما اقدام به پخش برنامه‌های مختلفی برای پخش از رسانه ملی می‌کنند تا مردم و مخاطبان پای قاب تلویزیون در ایام عزاداری حسینی (ع) بنشینند و امسال این برنامه ترکیبی کاریست از گروه صدا و سیمای استان کهگیلویه و بویراحمد به تهیه کنندگی و کارگردانی مهدی مرتضوی که در ایام محرم روانه آنتن شبکه های سراسری و استانی خواهد شد.انتهای پیام/ط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.