جدیدترین خبرها

مدیرکل راه و شهرسازی توان جذب اعتبارات را ندارد

نماینده شهرستان های کهگیلویه بزرگ در همایش امامزاده میرسالار(ع) گفت: مدیرکل راه و شهرسازی توان جذب اعتبارات را ندارد.
اشتراک گذاری
17 شهریور 1397
کد مطلب : 330658

عدل هاشمی‌پور در همایش باشکوه امامزاده میرسالار(ع) گفت: مناسبت‌ها و رویدادهای فرهنگی نظیر واقعه عاشورا، یادواره‌های شهداء و همایش امامزادگان(ع) در راستای منویات رهبری، تقویت اعتقادات مردمی و بقاء نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

به گزارش توازن و به نقل از فارس، نماینده شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از از ابتدا نتوانستیم کار کنیم بیان کرد: اگر سالی یک کیلومتر آزادراه از دهدشت تا بهبهان هم درست می کردیم لااقل امسال دیگر تمام می شد ولی دل خوش کرده بودیم به اعتبارات و کاری نکردیم.

وی با انتقاد شدید از مدیرکل راه و شهرسازی ادامه داد: وقتی جایی انتقاد می کنم که فلان مدیرکل مشکل دارد و نمی تواند کار کند بعضی به نام سیاسی‌کاری آن را می خوانند ولی من چطور حرف نزنم وقتی شبانه روز با وزیر می‌نشینم صحبت می کنم و تمام کار اعتبار یک پروژه را انجام می دهم ولی نمی توانند آن را جذب کنند.

هاشمی پور تصریح کرد: وقتی جاده برفکوه چاروسا را مشاهده کردم و مشکلات آن را دیدم ماشین آلات شرکت نفت گرفتم و کار شروع شد و قسمت زیادی از برفکوه باز کردم ولی از زمانی که راه و شهرسازی آمد پای کار نتوانست دو کیلومتر مسیر را باز کند این کار اعتبار می خواهد یا کم کاری مدیر را می‌رساند.

نماینده شهرستان های کهگیلویه یادآور شد: مدیرکل راه کجا بودی که رفتم پیش آخوندی وزیر راه گفتم جاده تشان به لنده را به استان واگذار نکن چرا که استان توان این کار بزرگ ندارد و امروز از اعتبارات ملی برای کار صورت گرفت.

وی با بیان اینکه مدیرکل وقتی توان جذب اعتبار را ندارد به درد چه من می خورد خاطرنشان کرد: وقتی می روم کلیه کار جذب اعتبار را انجام می‌دهم و فقط نیاز به تلاش حداقلی مدیرکل دارد این کار را انجام نمی دهد مقصرش من هستم یا ناتوانی مدیرکل را می رساند.

هاشمی بیان کرد: متاسفانه عده ای در کنار خود ما وجود دارد که به دلیل افراط گری به خود از یک فرد ناکارآمد حمایت می کنند و فقط برای صندلی خود از آن حمایت می‌کنند.

نماینده چهارگانه استان ادامه داد: بعضی کارهای خوب را نمی بییند و می‌گویند هاشمی از طرح های دولت عکس می گیرد و به نام خودش می‌زند ولی باید دانست که خدمات دولت خدمات نظام هم است و به حال افرادی که چنین فکری را می کنند باید تاسف خورد.

وی همچنین به کلیپی که در سال های گذشته پخش شد مبنی بر قسمی که در امامزاده یاد کرده در انتخابات شرکت نکند هم واکنش نشان داد و گفت: زمانی که من آن حرف را زدم گفتم تا زمانی که در لباس پاسداری هستم در انتخابات شرکت نمی‌کنم و زمانی که در انتخابات شرکت کردم دو سال از بازنشستگی من گذشته بود و فقط برای بردن من به حاشیه چنین فضایی را به وجود می آورند.

هاشمی از گازرسانی به مناطق چاروسا و دیشموک هم اشاره و تاکید کرد: روز سه شنبه با حضور مسئولین استانی و شهرستانی گاز دو شهر قلعه رئیسی و دیشموک افتتاح خواهد شد و قول خواهیم داد که عملیات انشعاب گذاری هم هر چه سریع تر صورت بگیرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.