جدیدترین خبرها

اعزام ۳ گروه جهادی به نقاط محروم کهگیلویه+تصاویر

این بسیجیان در سه گروه جهادی که گروهی اول از بسیجیان کانون بسیج مهندسین و کشاورزی میباشند که قرار است به مدت سه روز به مردم روستای دشت قاضی ،خدماتی مانند کارهای عمرانی ،فرهنگی ،رزشی ،کلاسهای احکام ،اخلاق ، قران ارائه دهند.
اشتراک گذاری
17 شهریور 1397
کد مطلب : 330585

به گزارش توازن و به نقل از روابط عمومی وتبلیغات سپاه ناحیه دهدشت تعداد۷۰ نفر ازبسیجیان خواهر وبرادر این شهرستان در قالب سه گروه جهادی به نقاط محروم شهرستان ارسال شدن که قرار از این گروه ها علاوه بر ساخت ساز وکار عمرانی قرار است در رنگ امیزی مدارس و انجام کارهای فرهنگی ،ورزشی ،کلاسهای احکام ،اخلاق وقران فعالیت نمایند.

این بسیجیان در سه گروه جهادی که گروهی اول از بسیجیان کانون بسیج مهندسین وکشاورزی میباشند که قرار است به مدت سه روز به مردم روستای دشت قاضی ،خدماتی مانند کارهای عمرانی ،فرهنگی ،رزشی ،کلاسهای احکام ،اخلاق ، قران ارائه دهند.

گروه دوم از بسیجیان حوزه دانش آموزی شهید فهمیده میباشند که در قالب گروه جهادی شهید مساوات و به مناسبت رزمایش عاشورایی از تاریخ .۱۵ شهریور به مدت دو روز در مدرسه راهنمایی کوثربه رنگ امیزی مدرسه و اماده کردن مدرسه برای سال تحصیلی۹۷ میباشند

گروه سوم از بسیجیان حوزه حضرت رسول(ص)دهدشت میباشند که در قالب گروه جهادی شهدای گمنام به مدت یک هفته به روستای دوریزگان اعزام وقرار است در کارهای عمرانی وساخت وساز به کمک وساخت حسینیه روستاکمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.