جدیدترین خبرها

کاهش بودجه، برخی از برنامه های ما را با مشکل روبرو کرد

سرمربی فوتبال نفت و گاز گچساران گفت: تیم از نظر فنی نمره قبولی را گرفته و امیدواریم بتوانیم در مسابقات رسمی همچون بازی‌های تدارکاتی‌نتیجه دلخواه را کسب کنیم.
اشتراک گذاری
17 شهریور 1397
کد مطلب : 330582

به گزارش توازن و به نقل از فارس، علی نیکبخت پیش از بازی  دو تیم نفت گچساران و نفت امیدیه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دربی نفتی‌های گچساران و امیدیه همیشه در این سال ها جذابیت‌های خاص خود را داشته است.
وی افزود: همه توان من و کادر فنی برای آماده کردن تیمی با ساختار فنی بالا و همچنین ترکیبی از بازیکنان بومی و غیربومی بوده است.
نیکبخت  ادامه داد: همیشه بازی اول برای همه تیم‌ها از سختی و جذابیت‌های خاص خود برخوردار بوده و در این مدت هر آنچه نیاز تیم بوده از سوی مسوولان ورزش نفت فراهم شده و امیدواریم از فرصت میزبانی بتوانیم نهایت استفاده را ببریم.
وی تصریح کرد: در انتخاب بازیکنان با آرامش خوبی کارها را به پیش بردیم و آنقدر در انتخاب‌ها حساسیت نشان داده شد که هم اکنون در هر پست چند بازیکن خوب داریم.
سرمربی تیم فوتبال بزرگسالان نفت گچساران با بیان اینکه در گچساران با توجه به وجود استعدادهای فراوان فوتبالی کار برای انتخاب بسیار دشوار است،  عنوان کرد: سعی شد همه جوانب برای جذب بازیکنان مستعدتر در نظر گرفته شود.
نیکبخت ابراز کرد: قول صعود دادن در ابتدا فصل برای هر سرمربی کار دشواری است اما با توجه به قدمت تیم نفت و گاز گچساران و با تلاش بازیکنان و کادر فنی این اتفاق مهم دست یافتنی است اما بایستی پیش بینی اتفاقات ناگوار فوتبالی هم داشته باشیم.
وی افزود: تیم از نظر فنی نمره قبولی را گرفته و امیدواریم بتوانیم در مسابقات رسمی همچون بازی‌های تدارکاتی‌نتیجه دلخواه را کسب کنیم .
این سرمربی شاغل در لیگ دسته دوم تاکید کرد: هواداران و اصحاب رسانه به عنوان دو بازوی مهم برای کمک به تیم هستند و انتطار حضور و حمایت از این دو رکن مهم تا پایان فصل را داریم.
نیکبخت افزود: برگزاری سه اردو آماده سازی در شهرهای تهران و شیراز کمک خوبی به روند آماده سازی تیم کرد اما کاهش بودجه نفت برخی از برنامه های ما در جذب بازیکنان را با مشکل روبرو کرد که امیدواریم این مشکل هرچه سریعتر برطرف شود.
وی در پایان از همه مردم فوتبال دوست گچساران دعوت کرد که برای دیدن یک دبی جذاب نفتی در ورزشگاه حضور پیدا  و خاطرنشان کرد: تیم ما بر روی نفت امیدیه حساب ویژه‌ای بازی کرده و قطعا همین حساسیت‌های نفتی در نوع تشویق‌ها و حمایت‌ها بر روی سکوها تاثیر خواهد گذاشت.
براساس این گزارش، تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در هفته نخست لیگ دسته دوم فوتبال روز یکشنبه ۱۸شهریورماه ۹۷ در استادیوم شهدای نفت میزبان رقیب دیرینه خود نفت امیدیه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.