اجرای عملیات بازگشایی معابر در روستای سرتنگ بیدک علیا +تصاویر

مهردار انباز پور، بخشدار مرکزی باشت در حاشیه بازدید از این طرح در گفتگو با توازن گفت: باتوجه به اینکه روستای بیدک علیا به علت عدم بازگشایی معابر و کوچه ها با مشکل گازکشی مواجه گردیده بود که خوشبختانه با همکاری روحانیون محترم روستا حاج آقا هاشمی بیان و حاج آقا مظاهری و حضور روسای محترم بنیادمسکن، گاز ، آبفای روستایی، برق و رئیس شورای اسلامی بخش و دهیار روستا مشکل بازگشایی معابر حل گردید.
انبارپور ابراز داشت: با رفع مشکل بازگشایی، خوشبختانه مشکل شبکه گذاری گاز و شبکه آب شرب روستا مرتفع گردید و انشاء الله با اتمام پروژه بازگشایی معابر، روستا برای شبکه گذاری گاز آماده و مهیا می باشد.
وی خدمات رسانی به روستاها را نیازمند همکاری اهالی روستا دانست و با تقدیر از همکاری اهالی روستای سرتنگ بیدک علیا بیان داشت: بدون شک همکاری اهالی موجب ارائه خدمات مطلوب و مناسب خواهد شد.
انبازپور از مساعدت های فرماندار ، روسای محترم بنیادمسکن،آبفای روستایی، گاز و برق و روحانیون روستا، رئیس شورای اسلامی بخش مرکزی و همچنین دهیار روستای بیدک علیا، تقدیر و تشکر کردند
مسعود شیرزاده، رئیس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان باشت نیز گفت: جهت اجرای عملیات بازگشایی در روستای سرتنگ بیدک علیاء همکاران ما در سال ۹۶ و ابتدای سال ۹۷ با ماشین آلات وارد روستا شدند ولی با توجه به مشکلات در شبکه آبرسانی موفق به اجرای عملیات نشدیم که خوشبختانه هفته گذشته با همکاری فرماندار، بخشدار ، روحانیون و معتمدین مشکلات رفع و اجرای عملیات بازگشایی شروع شد.
وی بیان داشت: روستای سرتنگ بیدک علیا تنها روستای بالای ۲۰ خانوار در شهرستان باشت بود که به علت وجود مشکلات محلی ، اداره بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی شهرستان باشت تا کنون موفق به انجام عملیات بازگشایی نشده بود که خوشبختانه این موضوع با همکاری مردم، مسئولین و معتمدین محلی محقق شد.
وی ادامه داد: ماشین آلات بنیاد مسکن در روستای سرتنگ بیدک علیا مستقر شده اند و عملیات بازگشایی به نحو احسن در حال اجراست.
شیرزاده اضافه کرد: آنگونه که در طرح هادی پیش بینی شده بود بازگشایی در حال انجام است و امید است ظرف ۲۰ روز آینده عملیات بازگشایی و زیرسازی انجام شود .
وی با تقدیر از فرزانه مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان به جهت مهیا کردن ماشین آلات و شرایط جهت اجرای این پروژه ابراز داشت: این امکانات جهت ارائه خدمات مطلوب به اهالی در اختیار اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان باشت قرار گرفته که جای بسی تقدیر دارد.
شیرزاده ابراز داشت: عملیات بازگشایی معابر موجب تسهیل در ارائه خدمات ادارات آب، برق ، گاز و برق در این روستا خواهد شد.
گفتنی است روستای بیدک علیا از توابع بخش مرکزی شهرستان باشت دارای ۳۱ خانوار و ۱۲۰ نفر جمعیت می باشد.


خبرنگار فتح الله پوران پور

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.