عمل جراحی ۵۰ بیمار بصورت رایگان توسط موسسه خیریه محکم

 

به گزارش توازن کرامت الله زندی قشقایی اظهار داشت: معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با همکاری متخصصان و جراحان موسسه محکم، پس از معاینه بیماران در کلینیک شهید مفتح، بیمارانی را که نیاز به عمل جراحی دارند در بیمارستان‌های شهید بهشتی و امام سجاد (ع) به طور رایگان جراحی و درمان می‌کنند.

وی افزود: چون اعمال جراحی ناهنجاری‌های مادرزادی در شهرهای بزرگ پر هزینه بوده و مشکلات زیادی برای بیماران و خانواده‌های آن‌ها ایجاد می‌کند، معاونت اجتماعی با کمک موسسه محکم بیماران با ناهنجاری‌های مادر زادی را در مرکز استان درمان و جراحی می‌کنند.

زندی قشقایی بیان کرد: بیمارانی که نیاز به اعمال جراحی در بیمارستان‌های تهران داشته باشند، برای درمان و اعمال جراحی به تهران اعزام خواهند شد.

سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تصریح کرد: هدف از این طرح خدمت رسانی به مردم محروم استان است.

تیم جراحان متخصص ناهنجاری‌های مادر زادی جهت درمان بیماران مبتلا به ناهنجاری‌های مادرزادی به صورت رایگان با حضور ۶ پزشک متخصص از روزهای ۱۲ تا ۱۶ شهریور ماه سال جاری در استان حضور دارند.

پیش از این در بهمن ماه سال گذشته نیز تیم پزشکی انجمن جراحان پلاستیک کشور به سرپرستی دکتر عبدالجلیل کلانتر هرمزی به منظور خدمات‌رسانی و معاینه رایگان مردم محروم منطقه وارد شهر گچساران شدند.

۶۷ بیمار شکاف لب، شکاف کام و سایر بیماری‌های مادرزادی شکلی سر و صورت به‌صورت رایگان از سوی این متخصصان جراحی شدند.

انتهای پیام/ط

ایرنا

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.