جدیدترین خبرها

رکورد آبفای شهری با فعالیت همزمان ۵۸ پروژه در یک شهر

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان از فعال بودن ۵۸ پروژه در زمینه توسعه شبکه فاضلاب و اصلاح شبکه آب در شهر دوگنبدان، خبر داد و گفت: برای تسریع در عملیات، پروژه‌های کوچکتر تعریف و هر پروژه را به یک پیمانکار واگذار کردیم به طوری که فعالیت همزمان آن‌ها یک رکورد است.
اشتراک گذاری
14 شهریور 1397
کد مطلب : 330388

به گزارش توازن و به‌ نقل از روابط عمومی آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد، سید علی لدنی‌نژاد اظهار داشت: اجرای مخزن ۲۵۰۰ متر مکعبی کوی کارکنان دوگنبدان نقش موثری در افت فشار و تامین آب شرب کوی کارکنان مناطق اطراف آن دارد.

سید علی لدنی نژاد  افزود: اجرای ۵ کیلومتر خط انتقال ۲۵۰ میلی متر فولادی مربوطه به این مخزن نیز همزمان اجرا خواهد شد.

وی اعتبار مورد نیاز برای تکمیل و در مدار بهره بردای قرار گرفتن این مخزن و خط انتقال آن را بیش از ۴۹ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: تلاش می شود که این پروژه در موعد مقرر تکمیل و شهروندان دوگنبدانی از مزایای آن بهره مند شوند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه از این تعداد پروژه ۴۰ پروژه توسعه شبکه فاضلاب است،خاطرنشان کرد: مابقی پروژه ها نیز در زمینه اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب در حال انجام است.لدنی‌نژاد عنوان کرد: هم اکنون ۵۸ پروژه اصلاح و توسعه شبکه و تاسیسات آب و فاضلاب در سطح شهر دوگنبدان توسط ۵۸ پیمانکار در حال انجام است.

وی فعالیت همزمان این تعداد پروژه آب و فاضلاب در سطح شهر دوگنبدان را یک رکورد دانست و گفت: این مهم با همکاری و همراهی مسئولان و شهروندان دوگنبدانی محقق شد.

لدنی نژاد با تقدیر از همرامی مسئولان شهر دوگنبدان در اجرای پروژه های آب و فاضلاب این شهر عنوان کرد: امیدواریم که این همراهی و همکاری بی شائبه همچنان ادامه داشته باشد.

وی تاکید کرد: شرکت آب و فاضلاب در سال های اخیر گام های موثری در توسعه زیرساخت‌های های آب و فاضلاب شهرهای استان برداشته است و در هر گوشه از شهرهای استان شاهد فعالیت پروژه های آب و فاضلاب استان هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.