جدیدترین خبرها

انشقاق بین مسئولین، نتیجه‌ای جز استمرار محرومیتهای استان ندارد

روابط عمومی و امور بین الملل استانداری با ارسال متنی، نسبت به خبر «نظر مخالف استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاجگردون/منطقه ویژه اقتصادی معبری برای عروسک چینی و شکلات است» واکنش نشان داد.
اشتراک گذاری
13 شهریور 1397
کد مطلب : 330323

به گزارش توازن، این متن به شرح زیر است:

عصر روز دوشنبه خبری توسط یکی از رسانه ها در خصوص «منطقه ویژه اقتصادی گچساران» [کلیک کنید] از نشست شورای گفت‌وگوی بخش خصوصی و دولت منتشر شد که لازم است نکاتی پیرامون این موضوع بیان شود.
۱- در این نشست مباحثی مبسوط پیرامون رونق کسب و کار و تسهیل سرمایه گذاری مطرح و در حاشیه مباحث و دستور کار جلسه، اشاره‌ای کوتاه به غلبه واردات بر صادرات در برخی مناطق آزاد (نه مناطق ویژه اقتصادی) شد و این موضوع هیچ ارتباطی با استان و تبدیل شدن یکی از شهرستانها به منطقه ویژه اقتصادی نداشته و خبرنگار در گزارش منتشره تلاش وافری دارد این دو را به هم ربط دهد.
۲- مجموعه مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد از اتفاق به وجود آمده برای گچساران بسیار خرسند اند و تبدیل شدن این شهرستان به منطقه ویژه اقتصادی را فرصتی مغتنم دانسته و تلاش خود را مصروف ایجاد زیر ساخت‌ها برای تحقق این مهم خواهند کرد، چرا که گچساران با موقعیتی استراتژیک در بین سه استان مهم کشور و نزدیکی به دریا و همچنین ظرفیت‌های کم نظیری چون نفت و گاز، باغداری و کشاورزی استحقاق این مهم را داشته و دارد و منافع بلند مدت آن برای همه مناطق استان خواهد بود.
۳- تنزل دادن مباحث تخصصی اقتصادی و بهره برداری از برخی نظرات فنی و ارتباط دادن آن به موضوعات حاشیه‌ای، با ترفندهای رسانه‌ای در جهت انشقاق بین مسئولین نه تنها مغایر با اخلاق رسانه‌ای است بلکه حرکتی بر خلاف مصالح و منافع مردم استان بوده و نتیجه‌ای جز استمرار محرومیتهای استان ندارد.
لازم است رسانه‌های استان که باید مروج انسجام و اتحاد مردم استان کهگیلویه و بویراحمد و مقوم اخلاق مداری و مردم سالاری باشند، از سیاست زدگی که آفت رشد و تعالی و عامل محرومیتها و عقب ماندگی‌هاست، اجتناب کنند و به رسالت واقعی خود بپردازند.

روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کهگیلویه و بویراحمد

یک پاسخ به “انشقاق بین مسئولین، نتیجه‌ای جز استمرار محرومیتهای استان ندارد”

  1. سیدرضا حسینی گفت:

    باسلام:واقعاًجای تشکروخداقوت داردخدمت نماینده خدوم وپرتلاش حوضه انتخابی باشت وگچساران،نه متاسفانه تخریب ایشان،لازم به ذکراست بنده باوجوداینکه خط وباندایشون نیستم،اماانصافاًخدماتشون راهم کتمون نمیکنم،چرا؟چون اعتقادم براینه که خداوآخرتی هم هست.باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.