جدیدترین خبرها

انجام نمونه برداری از اجساد ۲ نوجوان یاسوجی

مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد از انجام معاینات پزشکی و نمونه برداری‌های صورت گرفته برای آزمایشات سم شناسی و آزمایشگاهی از اجساد 2 نوجوان یاسوجی در این اداره کل خبرداد.
اشتراک گذاری
12 شهریور 1397
کد مطلب : 330306

39179کامروز امینی در گفت‌وگو با ایلنا گفت: معاینات مرتبط بر روی اجساد ۲ نوجوان یاسوجی در اداره کل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد انجام گرفته و به یکی از آزمایشگاه‌های استان‌های مجاور ارسال شده است.‌

وی افزود: بعد از مشخص‌شدن نتایج آزمایشات مربوطه، اطلاعات لازم در اختیار دستگاه قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد قرار خواهد گرفت.

امینی از رسانه های استان خواست بدون پرداختن به اخبار حاشیه ای تا زمان اطلاع رسانی از سوی دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از انتشار اخبار حدس و گمانی خودداری کنند.

وی گفت: دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد بعد از مشخص شدن نتایج آزمایشات و جمع آوری سایر مستندات دیگر، در صورت صلاحدید اطلاع رسانی‌های مرتبط را انجام می دهد.

رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد هم تاکید کرد که تا زمان مشخص شدن نتایج آزمایشات اداره کل پزشکی قانونی این استان امکان هیچگونه اظهارنظری وجود ندارد.

سرهنگ سعید بالش زر نیز به ایلنا گفت: ما نیز منتظر اعلام نظر نهایی پزشکی قانونی استان بوده و بدلیل حساسیت خاص پرونده باید اطلاعات دقیق کسب و سپس اطلاع رسانی شود.

به گزارش ایلنا از یاسوج، اجساد ۲ نوجوان یاسوجی با نام‌های امید صفدری ۱۴ ساله و رامین رحمانی ۱۴ ساله که از ۲۵ مردادماه امسال گمشده بودند در روز ششم شهریورماه جاری در تپه‌های مشرف به بنسجان یاسوج پیدا شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.