جدیدترین خبرها

مراحل آماده سازی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران مطلوب است

رئیس امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با اشاره به در پیش بودن بازی های لیگ دسته دوم فوتبال کشور گفت: مراحل آماده سازی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران برای حضور مقتدرانه در این بازی ها مطلوب است.
اشتراک گذاری
12 شهریور 1397
کد مطلب : 330298

محمد حبیبی نژاد در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این تیم که هم اکنون در اردوی تدارکاتی تهران به سر می برد در بازی با تیم های نفت تهران، سایپا و پارس جنوبی به آمادگی روحی و جسمی خوبی رسیده است.
وی بیان کرد: نفت و گاز گچساران در دیداری تدارکاتی با نتیجه ۲ بر ۲ برابر نفت تهران متوقف شد.
رئیس امور ورزش باشگاه فرهنگی ورزشی نفت و گاز گچساران تصریح کرد: تیم فوتبال نفت و گاز گچساران عصر روز شنبه گذشته نیز در برابر تیم لیگ برتری پارس جنوبی با نتیجه سه بر یک متوقف شد.
حبیبی نژاد گفت: نفت و گاز گچساران در یک بازی دوستانه دیگر در برابر سایپای تهران نیز با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب حریف شد.
وی گفت: نفت و گاز گچساران روز هفدهم شهریور در هفته نخست لیگ دسته دوم فوتبال کشور میزبان نفت امیدیه است.
تیم نفت و گاز این شهرستان براساس قرعه کشی در گروه دوم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور قرار گرفته است.
نفت و گاز گچساران در فصل ۱۳۹۷-۱۳۹۸ با تیم های جهاد نصر سیرجان، استقلال رامشیر،پاس همدان، بعثت کرمانشاه،نیروی زمینی تهران،خیبر خرم آباد،شهدای بابلسر،نفت امیدیه، شهرداری فومن،پرسپولیس گناوه،شهرداری بندر عباس و صبای قم بازی می کند.
تیم های چوکا تاش،اتحاد کامیاران،شهرداری بم،مس نوین کرمان،استقلال اهواز،کاسپین قزوین،شهرداری همدان،فولاد نوین اهواز،داماش ایرانیان،مقاومت تهران،سردار بوکان،خوشه طلایی ساوه، راه آهن تهران و ایرانجوان بوشهر در گروه نخست این مسابقات قرار دارد.
وی اظهار داشت: این رقابت های در روزهای هفدهم و هجدهم شهریور امسال آغاز خواهد شد.
حبیبی نژاد تصریح کرد: از هر گروه یک تیم به صورت مستقیم و یک تیم از طریق پلی اف به لیگ دسته اول فوتبال کشور صعود می کنند.
وی گفت: از هر گروه ۲ تیم نیز به لیگ دسته سوم فوتبال کشور سقوط خواهد کرد.
حبیبی نژاد با اشاره به برگزاری چندین اردوی آماده سازی در شهرهای مختلف کشور در تابستان امسال و آمادگی بازیکنان این تیم ابرازامیدواری کرد: تیم نفت و گاز گچساران در این فصل بتواند با حمایت هواداران خود به لیگ دسته اول فوتبال کشور صعود کند.
تیم نفت و گاز گچساران فصل گذشته با هفت تساوی، ۳ برد، ۱۶ امتیاز و تفاضل گل ۳ در مرحله نهایی در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفت و به عنوان تیم دوم گروه خود به مرحله پلی آف راه یافت.
نفت و گاز گچساران در بازی پلی آف پس ۲ بازی رفت و برگشت و تساوی در وقت اضافه در بازی پایانی در ضربات پنالتی از راهیابی به لیگ دسته اول ناکام ماند.
نفت و گاز گچساران در دور اول با ۲۰ بازی و دریافت ۱۳ گل، دومین خط دفاعی مستحکم مسابقات را در اختیار داشت.
باشگاه نفت و گاز گچساران با قدمتی ۵۵ ساله و پوشش بیش از ۹۱ رشته ورزش قهرمانی یکی از باشگاه های فعال و پرطرفدار جنوب کشور است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.