جدیدترین خبرها

بهره برداری از بیمارستان ۳۲ تختخوابی باشت با حضور وزیر بهداشت

بیمارستان ۳۲تختخوابی شهدا باشت ۱۸شهریور ماه سالجاری به همراه مسولان کشوری ،استانی وشهرستانی افتتاح خواهد شد.
اشتراک گذاری
11 شهریور 1397
کد مطلب : 330276

معاون مدیریت  توسعه انسانی  دانشگاه  علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیمارستان ۳۲تختخوابی شهدا باشت در سایه توجه ویژه دولت(یازدهم و دوازدهم) به توسعه و گسترش خدمات درمانی، تجهیز شده و به زودی بهره بردای خواهد شد.

به گزارش توازن ، امین بابویی در جریان سفر به شهرستان باشت و بازدید از روند آماده سازی و تجهیز بیمارستان ۳۲تختخوابی این شهرستان افزود: از ابتدای فعالیت دولت یازدهم تاکنون اقدامات موثر و قابل توجهی در حوزه بهداشت و درمان انجام شده که همین امر موجب رفع و تامین بسیاری از نیازهای درمانی و بهداشتی مردم در مناطق مختلف از جمله شهرستان باشت شده است.

بابویی گفت:ساخت این بیمارستان یکی از نیازهای مهم مردم در شهرستان باشت است که می تواند بسیاری از مشکلات در حوزه بهداشت و درمان این منطقه را برطرف کند.
وی بیان کرد: با تکمیل و بهره برداری این پروژه بهداشتی و درمانی، اختصاص پزشک متخصص و راه اندازی بخش های تخصصی خدمت بزرگی به مردم این شهرستان خواهد شد.

معاون مدیریت  توسعه انسانی  دانشگاه  علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: ارائه خدمات مطلوب درمانی به مردم تمامی نقاط استان جزو مهمترین اولویت‌های این دانشگاه و مجموعه معاونت درمان بوده و در این زمینه گام‌های موثری نیز برداشته شده است.

وی با اشاره به اینکه انجام کار تجهیز و آماده سازی این بیمارستان برای بهره بردای با سرعت و دقت درحال انجام است، گفت: با توجه به برنامه ریزی انجام شده، به زودی شاهد بهره برداری از این بیمارستان در شهرستان باشت خواهیم بود.

۱۲۶میلیارد ریال اعتبار برای ساخت بیمارستان ۳۲ تختخوابی این شهرستان هزینه شده است.
عملیات اجرایی بیمارستان ۳۲ تختخوابی باشت در سال ۱۳۹۳ با زیربنای۴ هزار و ۲۷۵ مترمربع در سه طبقه آغازشده و دارای بخش‌های تخصصی از جمله کودکان، زنان و زایمان، داخلی، جراحی و ۲ اتاق عمل است.

کار ساخت بیمارستان باشت همچون دیگر بیمارستان های دولتی کشور بر عهده سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی وزارت راه و شهرسازی بود که بعد از پایان عملیات اجرایی جهت تجهیز به دانشگاه علوم پزشکی تحویل داده شده است.

گفتنی است؛ سید مسعود حسینی فرماندار شهرستان باشت؛دکتر امین بابویی معاون مدیریت  توسعه انسانی  دانشگاه  علوم پزشکی استان ومهندس آورین مسول تامین اعتبار ات  و تجهیزات دانشگاه علوم پزشکی استان ، دکتر فرشاد رستمی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشت و معاون شبکه سید عباس حسینی ازبیمارستان۳۲تختخوابی شهداءباشت، جهت رفع کمبودات تجهیزات ونواقصات، بازدید کردند.

انتهای پیام/ط

2 پاسخ به “بهره برداری از بیمارستان ۳۲ تختخوابی باشت با حضور وزیر بهداشت”

  1. باوی گفت:

    امیدوارم از پزشکای خوب و امکانات خوب بهره برده شود.

  2. تحصیلکرده بیکار بدون پارتی گفت:

    افتتاحش برای پراتی دارها خوبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.