جدیدترین خبرها

سفر معاون درمان وزیر بهداشت به یاسوج

دکتر قاسم جان بابایی روز گذشته با سفر به استان از مراکز بهداشتی و درمانی این استان بازدید به عمل آورد.
اشتراک گذاری
09 شهریور 1397
کد مطلب : 330206

به گزارش وبدا، دکتر قاسم جان بابایی در نشست شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد با تشریح دستاوردهای طرح تحول سلامت به عنوان یکی از مهمترین طرح‌های دولت تدبیر و امید گفت: با اجرای این طرح ۲۷ هزار تخت بیمارستانی به تخت‌های بیمارستانی در استان‌های مختلف کشور اضافه شد.

دکتر جان بابایی با بیان اینکه نیمی از پزشکان متخصص طرحی در مناطق محروم مستقر هستند، افزود: در برخی مناطق و شهرستان‌های محروم بیش از ۳۰ تا ۴۰ پزشک خدمات لازم را به مردم ارائه می‌کنند.

وی با بیان اینکه در یک شهرستانی همچون سراوان هم اکنون ۴۰ پزشک متخصص داریم، ادامه داد: تا قبل از طرح تحول سلامت پایگاه اورژانس هوایی نداشتیم ولی در حال حاضر ۳۴ پایگاه در کشور مشغول ارائه خدمات به بیماران در صورت نیاز است در حالی که این مهم در کشورها مترقی وجود دارد.

دکتر جان بابایی با اشاره به فعالیت ۲ پایگاه اورژانس هوایی در کهگیلویه و بویراحمد ، اظهار داشت: این حق مردم بوده که از بهترین خدمات بهره‌مند باشند و ما خود را نیز خدمتگذار مردم باید بدانیم و به آن افتخار کنیم.

وی عملکرد دولت در طرح تحول سلامت را موفق ارزیابی کرد و گفت: دولت در شرایط سخت کشور را تحویل گرفت و امیدوارم بتوانیم از سختی ها گذشته و خدمات ارزنده ای به مردم ارائه کنیم.

معاون درمان وزیر بهداشت خواستار کم کردن فاصله مردم با مردم شد و افزود: در دولت تدبیر و امید مراکز متعدد بهداشتی و درمانی و خانه‌های بهداشت در مناطق محروم احداث شده است.

دکتر جان بابایی در ادامه این سفر از بخش های مختلف بیمارستان ۲۹۲ تختخوابی یاسوج بازدید کرد.

دیدار و گفتگو با مدیرگروه های مختلف پزشکی کهگیلویه و بویراحمد

پزشکان کهگیلویه و بویراحمد در این نشست مشکلات حوزه درمان را با معاون وزیر بهداشت در میان گذاشتند که مورد بحث و بررسی قرار گرفتند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.