جدیدترین خبرها

پیام تبریک سیداسماعیل علیزاده بمناسبت فرارسیدن عید غدیر خم

حجت الاسلام و المسلمین سیداسماعیل علیزاده در پیامی فرارسیدن عید سعید قربان را تبریک گفت. به گزارش توازن ، متن پیام حجت الاسلام و المسلمین سیداسماعیل علیزاده به این شرح است: بسم لله الرحمن الرحیم غدیر تنها نام یک سرزمین نیست. یک تفکر است، نشانه و رمزى است که از تداوم خط نبوّت حکایت مى […]

اشتراک گذاری
07 شهریور 1397
کد مطلب : 330150

حجت الاسلام و المسلمین سیداسماعیل علیزاده در پیامی فرارسیدن عید سعید قربان را تبریک گفت.

به گزارش توازن ، متن پیام حجت الاسلام و المسلمین سیداسماعیل علیزاده به این شرح است:

بسم لله الرحمن الرحیم

غدیر تنها نام یک سرزمین نیست. یک تفکر است، نشانه و رمزى است که از تداوم خط نبوّت حکایت مى کند.
غدیر نقطه تلاقى کاروان رسالت با طلایه داران امامت است. غدیر دریایى از معارف است. فقه، فرهنگ، کلام، اخلاق و تفسیر، همه را دارد.

به پاس خجستگی این عید شریف و به شکرانه آغاز ولایت مولی الموحدین و امام العارفین که نخستین شهید محراب است و به یاد همه شهدای معززی که در اقتدا به امام خویش جان خود را نثار نمودند، این عید خجسته و بزرگ را به تمامی مسلمانان جهان بویژه مردم شریف ایران و همچنین خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و تمامی دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت (ع) تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

اینجانب فرا رسیدن عید سعید غدیر، روز اکمال دین ، سرچشمه ولایت و امامت و تداوم رسالت پیامبرعظیم الشان حضرت محمدابن عبدالله (ص) را به مسلمین جهان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از خداوند متعال مسئلت دارم ما را از متمسکین راستین به ولایت مولی الموحدین حضرت امیرالمومنین‌علی علیه السلام محسوب فرماید.

حجت الاسلام و المسلمین سیداسماعیل علیزاده

انتهای پیام/ط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.