جدیدترین خبرها

پیام تبریک مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان بمناسبت دهه ولایت و امامت

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد درپیامی دهه ولایت، امامت  و کسب مقام برتر شرکت آب منطقه ای استان راتبریک گفت. به گزارش پایگاه خبری توازن؛ در این پیام آمده است : با سلام ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر و همچنین دهه ولایت و امامت و گرامیداشت هفته دولت، به لطف و […]

اشتراک گذاری
07 شهریور 1397
کد مطلب : 330147

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد درپیامی دهه ولایت، امامت  و کسب مقام برتر شرکت آب منطقه ای استان راتبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری توازن؛ در این پیام آمده است :

با سلام

ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر و همچنین دهه ولایت و امامت و گرامیداشت هفته دولت، به لطف و عنایت خداوند متعال و تلاش و خدمات همکاران، در نتایج حاصل از ارزیابی عملکرد  سالیانه جشنواره شهید رجایی، شرکت آب منطقه ای استان به عنوان دستگاه برتر، موفق به کسب مقام اول بین دستگاه های اجرایی در عملکرد سال ۱۳۹۶ گردید.

این مهم، حاصل تلاش همگانی، خرد جمعی و برنامه ریزی گروهی، توسط همکاران بسیار گرامی در سطح استان و شهرستان های تابعه بوده و لذا ضمن تبریک و خدا قوت به محضر تک تک عزیزان همکار و خانواده محترمشان، توفیق روزافزون و همچنین تداوم تلاش و کوشش در کسب موفقیت ها، در تمامی زمینه ها و بخش های کاری را برای آنان از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.

علی داودی مهر

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.