جدیدترین خبرها

کیوکوشین کاران شهرستان باشت رتبه نخست را از آن خود کردند

تیم کیوکوشین کاراته شهرستان باشت در مسابقات قهرمانی سبک های آزاد استان کهگیلویه و بویراحمد رتبه نخست را کسب کرد و به مقام قهرمانی استان دست یافت . رئیس هیئت کاراته شهرستان باشت در تشریح این خبر در گفتگو با توازن اظهار کرد: با اقداماتی که در راستای برگزاری رقابت‌ها انجام شد و همچنین تعامل […]

اشتراک گذاری
07 شهریور 1397
کد مطلب : 329965

تیم کیوکوشین کاراته شهرستان باشت در مسابقات قهرمانی سبک های آزاد استان کهگیلویه و بویراحمد رتبه نخست را کسب کرد و به مقام قهرمانی استان دست یافت .

رئیس هیئت کاراته شهرستان باشت در تشریح این خبر در گفتگو با توازن اظهار کرد: با اقداماتی که در راستای برگزاری رقابت‌ها انجام شد و همچنین تعامل و مشارکت دستگاه‌های اجرایی مربوط، این مسابقات در سطح کمی و کیفی مطلوبی برگزار شد.

محمد ظفری افزود: در بخش تیمی این رقابتها کیوکوشین کاران باشت با ۹مدال طلا – ۱۱مدال نقره و ۷مدال برنز موفق به کسب مقام اول این دوره از مسابقات شد .

ظفری ضمن قدردانی و تشکر از تلاش‌های  مربیان آقایان هاشم عبدشاهی و محمدعلی سجادی ، دست‌اندرکاران ، مدیرکل ورزش و جوانان ، فرماندار شهرستان ، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان این موفقیت بزرگ را به  جامعه ورزشی استان  تبریک گفت و استمرار پیروزی و سربلندی همه قهرمانان و ورزشکاران را از خداوند سبحان مسئلت داشت.

رئیس هیئت کاراته شهرستان باشت با بیان اینکه: دستاوردی که امروز در رشته ورزشی کاراته در شهرستان شاهد آن هستیم نتیجه یک همگرایی و کار بابرنامه و هدفمند است اظهار داشت : باید از ظرفیت های قابل توجهی که در این رشته ورزشی در شهرستان وجود دارد بیشتر استفاده شود .

وی با اشاره به پتانسیل های موجود در این شهرستان و اهمیت اشاعه ورزش و نقش تربیتی مربیان و قهرمانان ورزشی در اقشار جامعه خواستار تغییر نگرش در رفتار مسئولین به ورزش شد .

این مسابقات روز جمعه دوم شهریور ماه در دو بخش کاتا و کومیته با بیش از ۱۲۰ شرکت کننده در تمامی رده های سنی از شهرستان های گچساران، یاسوج، باشت، چرام و بهمئی به میزبانی شهر یاسوج برگزار شد.

انتهای پیام/ط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.