جدیدترین خبرها

شورای دیل در خصوص همراهی احداث تونل گردنه دیل موافقت کردند+جزئیات

به گزارش توازن ، بنا بر اخبار رسیده به این پایگاه خبری امروز ۳۱ مرداد در مسجد جامع دیل جلسه ای در خصوص موانع پیشرفت تونل در دیل برگزار گردید . ابتدا شیخ صفایی امام جمعه موقت که هم دبیر جلسه و هم به نوعی داور بین موافقان و مخالفان احداث تونل گردنه دیل بود جملات […]

اشتراک گذاری
01 شهریور 1397
کد مطلب : 329826

به گزارش توازن ، بنا بر اخبار رسیده به این پایگاه خبری امروز ۳۱ مرداد در مسجد جامع دیل جلسه ای در خصوص موانع پیشرفت تونل در دیل برگزار گردید .

ابتدا شیخ صفایی امام جمعه موقت که هم دبیر جلسه و هم به نوعی داور بین موافقان و مخالفان احداث تونل گردنه دیل بود جملات اموزنده ای بیان کردند.

سه نفربه نمایندگی معترضین و مخالفان استفاده موسسه حرا از اب  شرب دیل به نوبت هرکدام صحبت کردند .

موافقان این پروژه از جمله مهندس رحمانی از شهرداری دوگنبدان و امین زاده از پست بانک از مزایای خوب تونل کوه دیل  سخنرانی کردند .

مهندس ابوالفتح رحمانی گفت : پروژه احداث تونل قطعا  یک پروژه سنگین خواهد بود که موجب عمران و آبادانی منطقه خواهد شد.ویادامه داد : با احداث این تونل مسیر مسافت ها کاهش خواهد یافت .

رحمانی جلوگیری از سوخت و وقت زیاد وعمران وابادی در بین راه و شاید تله کابین در دشتک دیل را از مزایای این طرح برشمرد .

سپس امین زاده یکی دیگر از موافقین مصرف موسسه حرا از اب دیل گفت اگر مسیرتونل عوَض شد دیل مثل خان زنیون شیراز بن بست می شود عمران وابادی صورت نمی گیرد روستا رونق اقتصادی پیدا نمی کند و چند مورد دیگر .

وی ادامه داد که بنده از اقای دکتر تاجگردون شنیدم که گفته تلاش‌های بسیاری صورت گرفته تا این پروژه و روستاهای اطراف از بن‌بست خارج شوند ،چندین سناریو برای پروژه کارشد و سنگین‌ترین پروژه است که در آن نگذاشته‌ایم روستای دیل که قدیمی‌ترین روستای این شهرستان است در این مسیر حذف شود و انشالله همشهریان کمک کنند تا این مهم به نتیجه برسد .

درپایان شورای دیل هم به بهای دادن اب به موسسه حرا جهت تونل خواسته هایی ازجمله اشتغال جوانان دیل موافت نمودند.

انتهای پیام/ط

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.