جدیدترین خبرها

پیگیری و رفع مشکل آب شرب مناطق روستایی در دستور کار فرماندار باشت قرار گرفت

به منظور بررسی وضعیت آب شرب، فرماندار باشت از روستاهای لار ؛ تلچگاه و درک شهرستان بازدید کرد. به گزارش توازن “سید مسعود حسینی ” فرماندار باشت در این بازدید و در دیدار با مردم این روستاها گفت: یکی از دغدغه روستاها مشکل آب شرب است ولی ما از قبل پیگیر برطرف کردن مشکل آب […]

اشتراک گذاری
31 مرداد 1397
کد مطلب : 329739

به منظور بررسی وضعیت آب شرب، فرماندار باشت از روستاهای لار ؛ تلچگاه و درک شهرستان بازدید کرد.

به گزارش توازن “سید مسعود حسینی ” فرماندار باشت در این بازدید و در دیدار با مردم این روستاها گفت: یکی از دغدغه روستاها مشکل آب شرب است ولی ما از قبل پیگیر برطرف کردن مشکل آب این روستاها بوده‌ایم و جلسات متعدد برگزار شده، موضوع کارشناسی گردیده و دستور پیگیری امر صادر شده است.

وی افزود: استفاده از آب شرب مناسب، کمترین حق مردم است و باید اقدامات لازم درجهت رفع این کمبود هر چه سریعتر صورت بگیرد.

حسینی با بیان اینکه تعدادی از روستاهای شهرستان با مشکل کیفی و کمی آب شرب روبرو هستند، اذعان داشت:با توجه به سیاست های دولت های تدبیر و امید در جهت توسعه مناطق روستایی و خدمت رسانی مطلوب به اهالی آنها، پیگیری و رفع آنها به صورت جدی در دستور کار است.

فرماندار باشت در بخش پایانی سخنان خود با تاکید بر رعایت الگوی مصرف خاطر نشان کرد: از آنجا که آب شرب یکی از نیازهای اساسی مردم است تا زمان رفع کامل مشکل کمبود آب، تمام دستگاه هایی که مجهز به تانکر آبرسانی هستند جهت تامین نیاز آب روستاها به کار گرفته خواهند شد.

در این بازدید انباز پور بخشدار مرکزی و محمدی مدیر آب و فاضلاب روستایی شهرستان و خانم مظفر ی دهیار تلچگاه نیز حضور داشتند. مهرداد انباز پور بخشدار مرکزی در حاشیه این بازدید گفت اولویت با روستاهای فاقد دهیاری است

لازم به ذکر است در حال حاضر با همکاری فرمانداری و آب و فاضلاب روستایی و جهاد کشاورزی و بخشداری جهت تامین کمبود آب برخی نقاط روستاهای به صورت ثابت و داِ ئم و با ۴ تانکر به صورت شبانه روزی به این روستاها اقدام به آبرسانی می کند .

خبرنگار فتح الله پوران پور

انتهای پیام/ط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.