جدیدترین خبرها

۲۶ نفر از فعالان مساجد در گچساران تجلیل شدند

به مناسبت روز جهانی مسجد؛ ۲۶ نفر از فعالان مساجد در گچساران تجلیل شدند به مناسبت روز جهانی مساجد، طی آیینی از ۲۰ ائمه جماعت و خادمین مساجد ، ۳ مسئول پایگاه مساجد و ۳ کانون از مساجد شهرستان گچساران تجلیل شد. به گزارش توازن ، امام جمعه موقت گچساران در این آئین اظهار داشت: […]

اشتراک گذاری
31 مرداد 1397
کد مطلب : 329732

به مناسبت روز جهانی مسجد؛ ۲۶ نفر از فعالان مساجد در گچساران تجلیل شدند

به مناسبت روز جهانی مساجد، طی آیینی از ۲۰ ائمه جماعت و خادمین مساجد ، ۳ مسئول پایگاه مساجد و ۳ کانون از مساجد شهرستان گچساران تجلیل شد.

به گزارش توازن ، امام جمعه موقت گچساران در این آئین اظهار داشت: مساجد از صدر اسلام ظرفیتی برای تصمیم گیری و همگرایی مسلمانان بوده است.
وی با بیان اینکه مسجد می‌تواند محور فعالیت‌ها واقع شود، یادآور شد: مسجد محور وحدت و انسجام مسلمانان و قرارگاهی برای مقابله با توطئه دشمنان اسلام است.

علیرضا صفایی تصریح کرد : مساجد باید محلی برای تجمع آحاد مردم، گفتمانهای انقلابی و بیداری جامعه باشد.

وی از مساجد به عنوان مرکز دین و دینداری و پرورش انسانهای آزاده نام برد و گفت: این مکان مذهبی، مرکز وحدت و محلی برای حل مشکلات مردم است.

امام جمعه موقت گچساران با اشاره به هجمه های گسترده و بی امان دشمن در جنگ نرم، انجام فعالیت های هدفمند و برنامه ریزی شده در حوزه فرهنگی مساجد را امری مهم و ضروری دانست و بر حمایت دستگاه های مختلف از کانون های فرهنگی هنری و توسعه و تقویت این تشکل های مردم نهاد تاکید کرد.

گفتنی است این آئین به همت اداره اوقاف و سپاه ناحیه گچساران برگزار شد.

انتهای پیام/ط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.