جدیدترین خبرها

مراسم تجلیل از آزادگان فرهنگی آموزش و پرورش گچساران برگزار شد

توازن: مراسم تجلیل از ۹ آزاده سرافراز فرهنگی آموزش و پرورش گچساران به همت مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان بمناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن برگزار شد. به گزارش توازن، مدیر آموزش و پرورش گچساران در مراسم تجلیل از آزادگان فرهنگی آموزش وپرورش گفت: آزدگان سندهای افتخار و عزتمندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران […]

اشتراک گذاری
29 مرداد 1397
کد مطلب : 329703

توازن: مراسم تجلیل از ۹ آزاده سرافراز فرهنگی آموزش و پرورش گچساران به همت مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان بمناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن برگزار شد.

به گزارش توازن، مدیر آموزش و پرورش گچساران در مراسم تجلیل از آزادگان فرهنگی آموزش وپرورش گفت: آزدگان سندهای افتخار و عزتمندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

سید ظهیرالدین پورالحسینی با یادآوری خاطرات ورود آزادگان سر افراز به کشورمان افزود: روزی که آزادگان عزیز به میهن باز گشتند قطعا مهم‌ترین خاطرات آزادگان لحظه‌ای بود که بر خاک میهن اسلامیشان قدم می‌گذاشتند.

وی بیان کرد: البته خاطره تاسف بار آن زمان برای آزادگان نبود امام و مقتدای بزرگ ملت ایران بود در آن روز خیلی از آزادگان در آن لحظات اشک ریختند و ناراحت بودند و از اینکه در اسارت بودند و امام از بین آن‌ها رفته بود .

پورالحسینی با گرامیداشت یاد امام و شهدای عزیز انقلاب اسلامی ایران برای رهبر معظم انقلاب آرزوی سلامتی و طول نموده و سالروز ورود آزادگان را تبریک و تهینت گفتند.

مدیر آموزش و پرورش گچساران از آزدگان به عنوان سندهای افتخار و پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یاد کرد و گفت: از افتخارات ما این است که به دیدار خانواده های گرانقدر شهدا جانبازان و آزدگان رفته و از آنان عیادت نماییم.

 

انتهای پیام/ط

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.