جدیدترین خبرها

شکارچی کل وحشی در گچساران محکوم به ۷ ماه زندان شد

رئیس اداره حفاظت محیط زیست گچساران گفت: یک شکارچی متخلف به اتهام حمل لاشه ۲ راس بز وحشی در مرکز این شهرستان، به تحمل هفت ماه حبس محکوم شد. به گزارش توازن (نقل از ایرنا) ولی رمضانی افزود: این متخلف هنگام فروش لاشه ۲ راس بز وحشی از سوی یگان حفاظت محیط زیست شهرستان و […]

اشتراک گذاری
28 مرداد 1397
کد مطلب : 329693

رئیس اداره حفاظت محیط زیست گچساران گفت: یک شکارچی متخلف به اتهام حمل لاشه ۲ راس بز وحشی در مرکز این شهرستان، به تحمل هفت ماه حبس محکوم شد.

به گزارش توازن (نقل از ایرنا) ولی رمضانی افزود: این متخلف هنگام فروش لاشه ۲ راس بز وحشی از سوی یگان حفاظت محیط زیست شهرستان و نیروهای پلیس امنیتی دستگیر شد.
وی گفت: پرونده این شکارچی متخلف برای رسیدگی به دادگستری گچساران ارجاع و به هفت ماه زندان و ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
رمضانی اظهار داشت: شکارچیان متخلف در سال گذشته از سوی یگان حفاظت محیط زیست و نیروی انتظامی شهرستان در سطح شهر دوگنبدان هنگام حمل لاشه بز وحشی دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.
رمضانی اظهار داشت: پنج متخلف زیست محیطی امسال نیز در شهرستان گچساران دستگیر و ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال جریمه نقدی شدند.
۲قطعه جغد و چهار بهله سارگپه صحرایی مصدوم امسال پس از تیمار در این شهرستان، به آغوش طبیعت بازگردانده شدند.
این پرندگان پس از ۲۰ روز مداوا و بهبودی کامل و اطمینان از سلامتی آنها، از سوی ماموران محیط زیست این شهرستان در مناطق حفاظت شده کوه سرخ رها شدند.
امسال پنج قبضه اسلحه شکاری از شکارچیان متخلف دراین شهرستان کشف و ضبط شده است.

انتهای پیام/ط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.