جدیدترین خبرها

اعتبارات شهرستان گچساران ۱۷ درصد افزایش یافت

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی از افزایش ۱۷ درصدی اعتبارات امسال این شهرستان نسبت به سال گذشته خبر داد. به گزارش توازن ، غلامرضا تاجگردون در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان گچساران افزود: مجموع اعتبارات این شهرستان در سال گذشته ۱۵۱ میلیارد تومان بود که امسال به بیش از ۱۷۷ میلیارد […]

اشتراک گذاری
27 مرداد 1397
کد مطلب : 329686

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی از افزایش ۱۷ درصدی اعتبارات امسال این شهرستان نسبت به سال گذشته خبر داد.

به گزارش توازن ، غلامرضا تاجگردون در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان گچساران افزود: مجموع اعتبارات این شهرستان در سال گذشته ۱۵۱ میلیارد تومان بود که امسال به بیش از ۱۷۷ میلیارد تومان افزایش یافت.

وی در تشریح اختصاص این میزان اعتبارات گفت: از مجموع اعتبارات،  بیش از ۱۲۲ میلیارد و۳۳۰میلیون تومان از محل اعتبارات۳درصد نفت و گاز، مبلغ۱۴میلیارد و۵۰۰میلیون تومان از محل قانون استفاده متوازن از امکانات کشور،۶میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات استانی،۳میلیارد و ۵۸۰میلیون تومان از ۲۷صدم درصد مالیات بر ارزش افزوده و مبلغ۱میلیارد تومان از محل ارتقاء شاخص های توسعه اقتصادی اختصاص یافته است.

تاجگردون یادآوری کرد که این میزان اعتبارات در بخش های  مختلف شامل راه، انرژی، آب، عمران شهری و روستایی، بهداشت و درمان، ورزش، فضای آموزشی، گردشگری، فرهنگی و مذهبی و غیره در قالب ۳۰۰ پروژه توزیع شد.

وی  بدون اشاره به مبلغ بیشترین اعتبارات را مربوط به فصل توسعه خدمات شهری،روستایی و عشایری عنوان کرد.

فرماندار گچساران در ادامه گفت: از این میزان اعتبار ۲۹میلیارد  و ۱۵۲میلیون تومان  در مرحله اول که در تیرماه از طرف سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به فرمانداری ابلاغ شد بین پروژه ها توزیع گردید.

عبدالرحیم رحیمی افزود:اعتبارات ۲ درصد نفت در این شهرستان در بودجه ۹۷، حدود ۱۷ درصد نسبت به سال۹۶ افزایش داشت.

وی میزان اعتبارات ۲ درصد نفت کهگیلویه و بویراحمد در بودجه ۹۷ را بیش از ۱۲۲ میلیارد و۳۳۰میلیون تومان ذکر کرد

گفتنی است این جلسه با حضور فرماندار،بخشدار و مدیران دستگاه های مختلف در فرمانداری گچساران برگزار شد.

انتهای پیام/ط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.