اعتبارات شهرستان گچساران ۱۷ درصد افزایش یافت

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی از افزایش ۱۷ درصدی اعتبارات امسال این شهرستان نسبت به سال گذشته خبر داد.

به گزارش توازن ، غلامرضا تاجگردون در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان گچساران افزود: مجموع اعتبارات این شهرستان در سال گذشته ۱۵۱ میلیارد تومان بود که امسال به بیش از ۱۷۷ میلیارد تومان افزایش یافت.

وی در تشریح اختصاص این میزان اعتبارات گفت: از مجموع اعتبارات،  بیش از ۱۲۲ میلیارد و۳۳۰میلیون تومان از محل اعتبارات۳درصد نفت و گاز، مبلغ۱۴میلیارد و۵۰۰میلیون تومان از محل قانون استفاده متوازن از امکانات کشور،۶میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات استانی،۳میلیارد و ۵۸۰میلیون تومان از ۲۷صدم درصد مالیات بر ارزش افزوده و مبلغ۱میلیارد تومان از محل ارتقاء شاخص های توسعه اقتصادی اختصاص یافته است.

تاجگردون یادآوری کرد که این میزان اعتبارات در بخش های  مختلف شامل راه، انرژی، آب، عمران شهری و روستایی، بهداشت و درمان، ورزش، فضای آموزشی، گردشگری، فرهنگی و مذهبی و غیره در قالب ۳۰۰ پروژه توزیع شد.

وی  بدون اشاره به مبلغ بیشترین اعتبارات را مربوط به فصل توسعه خدمات شهری،روستایی و عشایری عنوان کرد.

فرماندار گچساران در ادامه گفت: از این میزان اعتبار ۲۹میلیارد  و ۱۵۲میلیون تومان  در مرحله اول که در تیرماه از طرف سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به فرمانداری ابلاغ شد بین پروژه ها توزیع گردید.

عبدالرحیم رحیمی افزود:اعتبارات ۲ درصد نفت در این شهرستان در بودجه ۹۷، حدود ۱۷ درصد نسبت به سال۹۶ افزایش داشت.

وی میزان اعتبارات ۲ درصد نفت کهگیلویه و بویراحمد در بودجه ۹۷ را بیش از ۱۲۲ میلیارد و۳۳۰میلیون تومان ذکر کرد

گفتنی است این جلسه با حضور فرماندار،بخشدار و مدیران دستگاه های مختلف در فرمانداری گچساران برگزار شد.

انتهای پیام/ط

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.