جدیدترین خبرها

جشن دهه ولایت با شکوه خاص در گچساران برگزار خواهد شد

فرماندار شهرستان گچساران گفت:جشن های دهه ولایت با حضور گسترده مردم با شکوه خاص در سطح شهر و روستاهای این شهرستان برگزار خواهد شد. عبدالرحیم رحیمی در گفتگو با توازن ، ضمن تبریک پیشاپیش اعیاد سعیدقربان و غدیر اظهار داشت : با توجه به هجمه فرهنگی دشمن ،جشن های دهه ولایت نه تنها در مناطق […]

اشتراک گذاری
26 مرداد 1397
کد مطلب : 329672

فرماندار شهرستان گچساران گفت:جشن های دهه ولایت با حضور گسترده مردم با شکوه خاص در سطح شهر و روستاهای این شهرستان برگزار خواهد شد.

عبدالرحیم رحیمی در گفتگو با توازن ، ضمن تبریک پیشاپیش اعیاد سعیدقربان و غدیر اظهار داشت : با توجه به هجمه فرهنگی دشمن ،جشن های دهه ولایت نه تنها در مناطق مختلف شهر گچساران بلکه در مناطق روستایی نیز برگزار خواهد شد.
رحیمی بر لزوم برگزاری جشن های ویژه غدیر و تبیین فلسفه غدیر برای دانش آموزان تأکید کرد وگفت:واقعه غدیر باید برای دانش آموزان به خوبی تبیین شود.

فرماندار گچساران باشاره جنگ اقتصادی و روانی که دشمنان برای دلسرد و ناامید کردن مردم از نظام و انقلاب امروزه به کشورمان تحمیل کرده اند گفت :مردم ما  انشالله همچون گذشته پیروز و سربلنداز این عرصه نیز بیرون خواهند آمد.

وی تصریح کرد: دشمن وقتی نتوانست از طریق تهاجم نظامی بر ما چیره شود با جنگ نرم به تخریب افکار و اعتقادات پرداخت که لازم است ما هم با برنامه ریزی در جهت مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن تلاش مضاعف داشته باشیم.

نماینده عالی دولت تصریح کرد: شهرستان گچساران آماده برگزاری اعیاد و جشن های دهه ولایت است و برنامه های متنوعی تدارک دیده شده که با استفاده از ظرفیت های موجود شهرستان گچساران با همکاری و تعامل مسئولین و مردم  به اجرا در می آید.

رحیمی افزود: مسئولین باید علاوه بر وظایف اداری با مردم برای برگزاری جشنها و برنامه های این دهه همکاری نمایند زیرا با توجه به باورها و اعتقادات دینی مردم ما بصورت خود جوش همکاری لازم را خواهند داشت .

وی اظهار کرد: روز عید غدیر خم که با هشتم شهریورماه شهادت شهیدان رجائی و باهنر و آغاز هفته دولت تقارن یافته است سعی بر این خواهد بود تا برنامه های در خور شان این ایام برگزار گردد.

انتهای پیام/ط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.