جدیدترین خبرها

گشایش شعبه بانک پارسیان در شهرستان گچساران+عکس

۳۴۳ مین شعبه بانک پارسیان در شهرستان گچساران، استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی، مدیر شعب بانک پارسیان در کشور و  فرماندار و فرمانده سپاه  وبرخی از مسئولان جنب پمپ بنزین مرکز شهر گچساران گشایش یافت. به گزارش توازن فرماندار گچساران در مراسم گشایش این شعبه […]

اشتراک گذاری
24 مرداد 1397
کد مطلب : 329626

۳۴۳ مین شعبه بانک پارسیان در شهرستان گچساران، استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی، مدیر شعب بانک پارسیان در کشور و  فرماندار و فرمانده سپاه  وبرخی از مسئولان جنب پمپ بنزین مرکز شهر گچساران گشایش یافت.

به گزارش توازن فرماندار گچساران در مراسم گشایش این شعبه با تاثیر عملکرد بانک پارسیان به عنوان یکی از موفق ترین بانک های کشور که در نظام بانکداری خوش درخشیده، اظهار کرد: حضور بانک پارسیان در گچساران نشان دهنده اهتمام ویژه این بانک برای کمک و حمایت به مردم،کسب و کار و تولید این منطقه است.

عبدالرحیم رحیمی ضمن استقبال از گشایش نخستین شعبه بانک پارسیان، جایگاه معتمد و خدمتگزار بانک پارسیان را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد : تاسیس شعبه بانک پارسیان در گچساران نشان دهنده اقبال جامعه به ارائه خدمات مطلوب، مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع بوده است .

مدیر شعب بانک پارسیان کشور نیز در این آئین افزود: با توجه به شعار سالجاری امیدواریم که این بانک بتواند با برنامه ریزی های سازنده و بهره مندی هر چه بیشتر شرکت های گروه مالی پارسیان در الگوی بانکداری شرکتی موجب اعطلای اقتصادی هرچه بیشتر کشور شویم.

علیرضا خلیل پور تصریح کرد : بانک پارسیان به جد در ارائه هرچه بهتر خدمات به مشتریان خود در کشور تلاش می کند.

سرپرست حوزه شعب خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد نیز در این آئین عنوان کرد: افتتاح شعبه بانک پارسیان در گچساران نشان از اهتمام این بانک برای کمک به کسب و کار مردم این منطقه است.

ایرج ناصح گفت: با ظهور بانک پارسیان تولد یک ایده جدید فرهنگ مشتری گرایی به صورت جدی ارائه شد.

وی افزود: آنچه که در ایده مدیران بانک پارسیان وجود دارد عبور از فرهنگ مشتری گرایی به تحقق مدل شریک تجاری است.

سرپرست حوزه شعب بانک پارسیان خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: در این بانک این اعتقاد وجود دارد که مشتریان شرکای تجاری ما هستند.

ناصح بیان کرد: بانک پارسیان دارای بزرگترین شبکه کارت خوان در کشور است و در ارائه خدمات الکترونیک شبکه بانکی سهم بزرگی دارد.

وی ادامه داد: بانک پارسیان به عنوان یک ثروت ملی قابل تبدیل شدن به یک برند بین المللی را دارد.

سرپرست حوزه شعب بانک پارسیان خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: این بانک توانسته به عنوان یک سوپر مارکت مالی انواع خدمات را به مردم و فعالان اقتصادی ارائه دهد.

ناصح عنوان کرد: بانک پارسیان در سال گذشته ۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات در زمینه کارآفرینی روستایی و خود اشتغالی به متقاضاین پرداخت کرده است.

وی گفت: اعصای دو هزار دستگاه رایانه به سازمان نوسازی و تجهیزات مدارس کشور، سازمان دهی و پرداخت تعهدات به مشتریان سپرده گذار ثامن الحجج و مشارکت فعال در نوسازی کشور از دیگر خدمات این بانک بوده است.

 

انتهای پیام/ط

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.