برپائی نمایشگاه صنایع دستی دانش آموز گچسارانی+تصاویر

هنر دست یکی از دانش آموزان هنرمند گچسارانی به همراه دوستانش در نمایشگاه  دست‌سازه و صنایع دستی درمحل نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان به نمایش در آمد.

به گزارش توازن ، نازنین زینب فرهمندیان دانش آموز ۱۳ساله گچسارانی از مدرسه استعدادهای درخشان  به همراه مادر و دوستانش اقدام به برپایی نمایشگاه دست ساخته و کارهای سنتی و صنایع دستی با هدف  ایجاد فضای رقابتی سالم با رویکرد معرفی مشاغل و شکوفا کردن و نشان ‌دادن استعداد و توانایی های خویش نمودند.

مادر این دانش آموز درحاشیه بازدید از همکاری تمامی دست اندرکاران برپایی این نمایشگاه تقدیر و تشکر نمود و سپس توجه به غنی سازی اوقات فراغت فرزندش با رویکرد کارآفرینی و مهارت آموزی را  از مهم ترین برنامه های آتی وی عنوان نمود .

افسانه سلیمی هدف از برپایی این نمایشگاه  را به نمایش گذاشتن خلاقیت ها واستعدادهای  نازنین زینب و نهادینه کردن فرهنگ کارآفرینی در بین دانش آموزان بیان کرد.

وی گفت : برپایی این نوع نمایشگاهها نه تنها سبب کشف استعداد و ایجاد حس استقلال در دانش‌آموزان می‌شود بلکه آن‌ها را با فرآیند از تولید به مصرف، فروش و بازاریابی آشنا می‌کند.

گفتنی است افسانه سلیمی مادر نازنین زینب فرهمندیان با ۲۰سال سابقه کار در رشته صنایع دستی اعم از : طراحی و دوخت انواع لباسهای سنتی و محلی و … بعنوان کارآفرین برتر استان مرکزی معرفی شده است.

انتهای پیام/ط

 

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.