جدیدترین خبرها

برپائی نمایشگاه صنایع دستی دانش آموز گچسارانی+تصاویر

هنر دست یکی از دانش آموزان هنرمند گچسارانی به همراه دوستانش در نمایشگاه  دست‌سازه و صنایع دستی درمحل نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان به نمایش در آمد. به گزارش توازن ، نازنین زینب فرهمندیان دانش آموز ۱۳ساله گچسارانی از مدرسه استعدادهای درخشان  به همراه مادر و دوستانش اقدام به برپایی نمایشگاه دست […]

اشتراک گذاری
24 مرداد 1397
کد مطلب : 329601

هنر دست یکی از دانش آموزان هنرمند گچسارانی به همراه دوستانش در نمایشگاه  دست‌سازه و صنایع دستی درمحل نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان به نمایش در آمد.

به گزارش توازن ، نازنین زینب فرهمندیان دانش آموز ۱۳ساله گچسارانی از مدرسه استعدادهای درخشان  به همراه مادر و دوستانش اقدام به برپایی نمایشگاه دست ساخته و کارهای سنتی و صنایع دستی با هدف  ایجاد فضای رقابتی سالم با رویکرد معرفی مشاغل و شکوفا کردن و نشان ‌دادن استعداد و توانایی های خویش نمودند.

مادر این دانش آموز درحاشیه بازدید از همکاری تمامی دست اندرکاران برپایی این نمایشگاه تقدیر و تشکر نمود و سپس توجه به غنی سازی اوقات فراغت فرزندش با رویکرد کارآفرینی و مهارت آموزی را  از مهم ترین برنامه های آتی وی عنوان نمود .

افسانه سلیمی هدف از برپایی این نمایشگاه  را به نمایش گذاشتن خلاقیت ها واستعدادهای  نازنین زینب و نهادینه کردن فرهنگ کارآفرینی در بین دانش آموزان بیان کرد.

وی گفت : برپایی این نوع نمایشگاهها نه تنها سبب کشف استعداد و ایجاد حس استقلال در دانش‌آموزان می‌شود بلکه آن‌ها را با فرآیند از تولید به مصرف، فروش و بازاریابی آشنا می‌کند.

گفتنی است افسانه سلیمی مادر نازنین زینب فرهمندیان با ۲۰سال سابقه کار در رشته صنایع دستی اعم از : طراحی و دوخت انواع لباسهای سنتی و محلی و … بعنوان کارآفرین برتر استان مرکزی معرفی شده است.

انتهای پیام/ط

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.