جدیدترین خبرها

نخستین همایش خیرین سلامت در گچساران برگزار شد

به همت بیمارستان بی بی حکیمه گچساران و مجمع خیرین سلامت شهرستان؛ اولین “همایش تقدیر از خیرین سلامت” با حضور دکتر کرامت الله زندی قشقایی سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، دکتر سهراب صیدی سرپرست شبکه بهداشت و درمان گچساران، دکتر پردیس بخشایی رئیس بیمارستان بی بی حکیمه (س) گچساران و جمعی از خیرین […]

اشتراک گذاری
23 مرداد 1397
کد مطلب : 329509

به همت بیمارستان بی بی حکیمه گچساران و مجمع خیرین سلامت شهرستان؛ اولین “همایش تقدیر از خیرین سلامت” با حضور دکتر کرامت الله زندی قشقایی سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، دکتر سهراب صیدی سرپرست شبکه بهداشت و درمان گچساران، دکتر پردیس بخشایی رئیس بیمارستان بی بی حکیمه (س) گچساران و جمعی از خیرین در روز دوشنبه۲۲مرداد اعت ۱۰ صبح در سالن اجتماعات بیمارستان بی بی حکیمه (ع )بر گزار شد.

به گزارش توازن ، در این مراسم رئیس بیمارستان بی بی حکیمه (س)گچساران اظهار کرد: قانون تکامل انسان، دارای مسیر ظاهری و باطنی است، خلقت بشر از جایی آغاز و در جایی پایان می‌پذیرد و مراحل سیر این مقطع از منظر ادیان و افراد متفاوت است.

دکتر پردیس بخشایی فکر انجام کار خیر را نشانه تکامل بشری در انسان دانست و افزود: بایستی خدا را سپاسگذار باشیم که ما را تکامل رسانده و در مسیر او حرکت می کنیم.
وی اظهار کرد: در این استان خیرین والایی وجود دارند وقتی کار مجمع خیرین سلامت را شروع کردیم افرادی با دیدگاه والای انسانی به آن پیوستند و اگر  تعداد افراد خیر کم است مشکل از جانب ماست است چرا که آنچنان که باید نتوانسته‌ایم درب ورود به این مجمع را به روی خیرین بگشائیم.

بخشایی افزود: نیازهای متعددی وجود دارد که کمک های مردمی می‌تواند گره از مشکلات بگشاید و کشورهای بسیار نیازمند تر از ما وجود داشته اند که به همت مشارکت مردم بر مشکلات فائق آمده اند.

در این همایش از خیرینی که تا کنون در عرصه سلامت شهرستان گچساران، به بیمارستانهای شهید رجایی، بی بی حکیمه(ع)، کلینیک والفجر، مراکز و پایگاههای سلامت و فوریت های گچساران همکاری داشتند، تقدیر و تشکر بعمل آمد.

اعضای انجمن خیرین سلامت بیمارستان بی بی حکیمه(ع)تاکنون به شرح دیل می باشد:

دکتر پردیس بخشایی،دکتر زهره کرمی،مجتبی عسکری،سید خلیفه حسینی،محمدرضا شکیبایی،پروین باوی،مریم هاشمی،کلثوم محمدی فتح،مریم فرامرزی،اشرف شمسائی،کوکب یوسفی،ابراهیم محمد زاده،سحر بازی پور،خداخواست علیپور،پروین احمدی،نرگس خندانی،اکرم جعفر پور،راضیه عبدی فتح،محبوبه صادقی،زینب نیک فرد،زهرا صالحی،گالیا بختیارنیا،زهرا ارشدی،مرضیه قلیچ خانی،مرضیه قهرمانی،صغری اماره،منظر محمودیان،مصطفی معظم فرد،کلثوم نوری،علی دست افکن،محمود محمدی و فهیمه گلستانی.

انتهای پیام/ط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.